You are currently viewing A może by tak założyć specjalistyczną hurtownię?

A może by tak założyć specjalistyczną hurtownię?

Gdybym był bogaty – co bym wówczas zrobił? Na pewno bym pojechał na jakieś długie wakacje, ale na pewno też zainwestowałbym w jakąś firmę. Własna działalność gospodarcza marzy mi sie nie od dnia dzisiejszego. Chciałbym być panem sam dla siebie. Najbardziej chciałbym mieć własną hurtownię, w której będę sprzedawał różny sprzęt dla różnych firm.

Co opłaca się sprzedawać?

lampy przeciwwybuchowePrzede wszystkim będę musiał zwrócić uwagę nato, co mam konkretnie sprzedać. Ważne, żeby się opłaciło. Nie bez znaczenia jest tez status konkurencji. Im więcej danych produktów na rynku, tym trudniej jest je sprzedać. Ja jednak chcę celować w specjalistyczne urządzenia na przykład ściankę lakierniczą. Czy ktoś o tym wcześnie słyszał? Chyba tylko lakiernicy i specjaliści zajmujący się pochodnymi pracami. Firm lakierniczych jest bardzo dużo, natomiast sprzedawców z takimi produktami bardzo mało. W związku z tym może byćto trafiony produkt. Tak samo filtry workowe. Oczywiście te filtry,to nie są zwykłe elementy do odkurzacza. Stosuje się je w przemyśle poto, aby oddzielić ciała stałe, jakimi są pyły od powietrza. Kiedy się je stosuje? Podczas malowania, lakierowania, nakładania żywic oraz cieczy o właściwości, jakiej jest duża lepkość. Jakto się robi? Nie wiem, ale ważne że istnieje wiele firm chętnych kupić taki właśnie produkt. Nie są one drogie, ale wystarczająco mają swoją wartość, abym mógł się utrzymać. Mogę sprzedawać jeszcze lampy przeciwwuybuchowe oraz same oprawy przeciwwybuchowe. Mało który człowiek o tym słyszał. Oczywiście oprócz osób pracujących w zakładzie przemysłowym.

Pomysł na biznes jest dobry. Nieco trudniej jest z jego realizacją. Wszystko dlatego, że nie mam pieniędzy na założenie takiej hurtowni. Dopiero jak zaoszczędzę trochę pieniędzy będę myślał o założeniu działalności gospodarczej.

Sprawdź ekolakiernie.pl ofertę