Agencja detektywistyczna pomogła mi przy rozwodzie

Kiedy wychodziłam za mążto myślałam, żeto będzie najwspanialszy dzień w moim życiu i początek czegoś niesamowitego. Od teraz wszystko będzie niesamowite i będzie się dobrze układało.Powinnam jednak wiedzieć, że skoro już w samym dniu wesela było koszmarnie, bo zespół na wesele się spóźnił, goście się upili przed północą, a na koniec złamałam sobie obcas,to może być tylko gorzej.

Agencja detektywistyczna a dowody winy

agencja detektywistycznaPóźniej było tylko gorzej. Mój książę zmienił się w żabę, która wyleguje się całymi dniami na kanapie, wtedy kiedy nie pracuje i nie spotyka się ze swoją sekretarką. W końcu miałam tego dosyć i planowałam złożyć papiery rozwodowe. Jednak mieliśmy intercyzę, więc w tym przypadku wszystkim dzielilibyśmy się po połowie. To ewidentnie była jego wina, że nasz związek się rozpadł, więc zdecydowałam, ze będę walczyć. Pomógł mi w tym prywatny detektyw, który miał dla mnie znaleźć dowody zdrady męża. Dzięki takim fotografiombez problemu udowodnię jego winę w sądzie. Zatrudniony przeze mnie detektyw był prawdziwym profesjonalistą, i doskonale wiedział co robić. Jak sam powiedział nie jestto jego pierwsza sprawa rozwodowa. Sprawdziłam oczywiście wcześniej, czy jego agencja detektywistyczna jest sprawdzona i fachowa, żebym nie zaliczyła wpadki. Dzięki temu miałam pewność, że wszystko się dobrze skończy. Ja otrzymałam rozwód z orzeczeniem o winie, a teraz już były mąż może się od tego odwoływać ile tylko chce.

Biuro detektywistyczne bardzo mi pomogło i cieszę się, ze podjęłam taką decyzję. Bez detektywa byłoby mi o wiele trudniej. Polecam każdemu takie rozwiązanie, szczególnie kiedy jest się w związku z taką żabą, jak mój były.