You are currently viewing Agencja pośrednictwa pracy – misja działania

Agencja pośrednictwa pracy – misja działania

Działalność dobrej agencji pracy oparta jest na przekonaniu, że każdy powinien posiadać odpowiednią pracę, zgodną z nabytym doświadczeniem, indywidualnymi umiejętnościami i aspiracjami. Każda osoba jest zupełnie inna, na innym etapie kariery zawodowej. Każdemu z nich, zależnie od aktualnie posiadanych kompetencji i prognoz co do dalszego rozwoju można przydzielić inne stanowisko, jedna osoba potrzebuje pracy na start, w której będzie mógł się sprawdzić i zyskać pierwsze doświadczenia, zupełnie inaczej jest w przypadku osób będących już specjalistami w swojej branży, z dużym doświadczeniem i umiejętnościami, szukającymi poważnego pracodawcy i możliwości dalszego rozwoju i wyzwań.

Agencja pośrednictwa pracy za granicą – dopasowanie pracownika do pracodawcy

 

Tylko przyjrzenie się każdemu z k

agencja pośrednictwa pracy za granicąPoświęcenie odpowiedniej ilości uwagi na etapie rekrutacji zwiększa szansę znalezienia pracowników długodystansowych, a na stanowiskach o charakterze stałych tak naprawdę oto chodzi – w żadnej firmie duża rotacja pracowników nie jest korzystna, gdyż zmniejsza efektywność pracy i wymaga poświęcenia dodatkowego czasu na wdrożenie kolejnego, nowego pracownika.
Agencja pracy za granicą – doświadczenie międzynarodowe
Większe agencje, obecne na rynku od przynajmniej kilku lat i rozpoznawalne wśród pracodawców i pracowników pośredniczą w kontakcie jednych z drugimi także na przestrzeni międzynarodowej, wysyłając polskich pracowników do firm w Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii czy Norwegii. Prowadzenie rekrutacji na miejscu z jednej strony umożliwia firmom pozyskanie naszych pracowników, samym pracownikom natomiast umożliwiają wzięcie w nich – rekrutacji – udziału, gdyż ciężko wyobrazić sobie wyjazd na rozmowę rekrutacyjną do innego kraju, bez pewności uzyskania pracy. Byłobyto dla k