Alternatywa dla przedłużania włosów u fryzjera

Obecnie ze względu na modę przedłużania włosów powstają co chwile nowe metody pozwalające uzyskać jeszcze lepsze rezultaty. Nie wszystkie stare sposoby jednak są złe i na przykład metoda clip in wciąż cieszy się ogromną popularnością, zarówno wśród gwiazd Hollywood jak i kobiet, które codziennie mijamy na ulicy.

Zalety metody clip in

włosy doczepiane clip in naturalneWłosy doczepiane na dłuższy czas po pierwsze sporo kosztują, gdy mówimy o samym zabiegu. Nie jestto również jednorazowa inwestycja ponieważ po kilku miesiącach musimy wrócić do salonu, aby podciągnąć takie pasemka, gdy nasze włosy nieco urosną. Dlatego też wiele kobiet wybiera alternatywę, czyli włosy doczepiane clip in naturalne które można samodzielnie założyć w dosłownie kilka minut i też szybko je zdjąć. Metoda clip in jest wciąż często używana przez gwiazdy ze świata show biznesu, które przedłużają swoje włosy w ten sposób na jakieś większe wyjścia. Prawdą jest bowiem, że noszenie przez cały dzień długich włosów, a także ich mycie, suszenie oraz pielęgnacja potrafią być dosyć męczące i potrzeba do takich włosów sporo cierpliwości. Sam zabieg trwałego przedłużania może mieć też negatywny wpływ na strukturę naszego włosa. W przypadku metody clip in takie problemy oczywiście nie występują. Ponieważ włosy zdejmujemy po powrocie do domu, co też ma spory wpływ na ich żywotność.Takie włosy mocujemy do swoich tuż u nasady za pomocą specjalnych spineczek, które są zamontowane od wewnętrznej strony pasemek.

Pasemka z kolei są bardzo cienkie, więc po założeniu ich nie musimy się martwić, że będzie coś odstawać nieestetycznie. Efekt jest bardzo naturalny i co więcej pozwala nam na utworzenie różnych fryzur poprzez doczepienie pasemek tak, aby nie były one widoczne. Warto też wspomnieć o tym, że takie włosy są znacznie tańsze niż przedłużanie ich w salonie.