Awansowałam i będę kontrolować budowy

Dostałam dzisiaj propozycje on mojego przełożonego. Z jednej strony bardzo się ucieszyłam ponieważ jego propozycja wiąże się z awansem a także większym wynagrodzeniem. Z drugiej strony będę miała na głowie więcej obowiązków, z których będę musiała się rozliczać bezpośrednio z moim szefem.

Przyjęłam posadę w nadzorze budowlanym

nadzór inwestorski na budowiePowiedziałam szefowi, ze jestem bardzo zadowolona z jego propozycji ale muszęto wszystko przemyśleć i porozmawiać z mężem. Szef zaproponował mi wykonywanie nadzorów inwestorskich na budowach. budowy są w różnych miejscach w naszym kraju więc moja nowa praca byłaby dla mnie sporym wyzwaniem ze względu na małe dziecko. Praca powiązana byłaby z częstymi wyjazdami. Oczywiście dostałabym służbowe auto i nie musiałabym jeździć swoim samochodem ale jednak na pewno rzadziej byłabym w domu i moja córka pewnie bardzo by za mną tęskniła. Nadzór inwestorski na budowie zawsze był moim marzeniem i nie spodziewałam się zupełnie takiej propozycji w tak krótkim czasie. Mój mąż bardzo się ucieszył z mojego awansu. Zachęcał mnie do przyjęcia propozycji. Mówił, że na pewno sobie jakoś poradzimy. On postara się mi jak najwięcej pomóc. Taka propozycja może się nie pojawić w późniejszym czasie i będę żałować jeśli teraz zrezygnuje. Zawsze marzyłam o nadzorze inwestorskim i znam się na tym więc powinnam korzystać z tego. Posłuchałam męża i zdecydowałam się przyjąć nową posadę. Mój przełożony bardzo się ucieszył i podpisał ze mną wszystkie wymagane dokumenty.

Moja nowa praca na pewno będzie bardzo ciekawa. Wyjazdy służbowe będą na początku zdarzały się rzadko. Szef tak wszystko zorganizuje żebym nie wyjeżdżała na długo ze względu na małe dziecko. Jestem zadowolona, że odważyłam się zaryzykować i przyjąć nowe warunki pracy.