Bambusowy chlebak do kuchni

Pewnego dnia miałam w kuchni wypadek, niestety niefortunnie poślizgnęłam się na kafelkach i złamałam sobie rękę. Przy okazji łapiąc się czegokolwiek co miałam w pobliżu popsułam paręrzeczyktóre spadły napodłogęrazem ze mną.

Ulubiony chlebak z deską

chlebak z deską bambusowąPo tym jak mój mąż zawiózł mnie do szpitala, gdzie stwierdzono złamanie i założono mi gips wróciliśmy do domu. Wtedy dopiero tak naprawdę zobaczyłam jakie rzeczy zostały zniszczone. Niestety chlebak z deską bambusową ucierpiał najbardziej. Bardzo było mi go szkoda dlatego że dostałam go w prezencie i był moim ulubionym przedmiotem w kuchni. Od razu powiedziałam mężowi, że musimy kupić nowy najlepiej taki sam jak ten. Zaczęłam poszukiwania w Internecie. Widziałam dużo podobnych chlebaków z deskami, lecz tego konkretnego modelu nie mogłam znaleźć. Na całe szczęście pamiętałam od kogo go dostałam. Postanowiłam zadzwonić i zapytać koleżanki, gdzie go kupiła. Najpierw oczywiście musiałam jej opowiedzieć całą historię wypadku, który mnie spotkał i zapewnić, że mimo złamanej ręki jest ze mną wszystko w jak najlepszym porządku i teraz chce po prostu kupić sobie nowy chlebak. Koleżanka powiedziała mi, że nie kupiła chlebaka w żadnym sklepie tylko znajoma jej mamy robi takie własnoręcznie w domu. Powiedziała mi, że załatwi numer do tej kobiety i mi go wyśle. Zgodziłam się, zakończyliśmy rozmowę i niecierpliwie czekałam na numer telefonu. Nie mogłam się doczekać.

Jakąś godzinę później miałam już numer do kobiety, od razu do niej zadzwoniłam. Okazała się starszą bardzo miłą panią. Oczywiście jej też musiałam opowiedzieć całą historię zniszczonego chlebaka. Dobra wiadomość była taka, że chlebak był dostępny od ręki, bo kilka dni wcześniej zrobiła nowe. Poprosiłam męża żebyśmy pojechali jeszcze tego samego dnia.