You are currently viewing Basen ogrodowy dla mamy i dzieci

Basen ogrodowy dla mamy i dzieci

Nasze dzieci są już duże. Odkąd pamiętam uwielbiały taplać się w wodzie. Odziedziczyłyto po ojcu, bo na pewno nie po mnie, jako, że ja boję się wody. Nigdy do niej nie wchodzę, kiedy nie muszę. Oczywiście, nie mam na myśli tego, że boję się wejść pod prysznic.

Baseny poliestrowe będą odpowiednie także dla mamy z dzieckiem

baseny ogrodowe poliestroweTo by było raczej tragiczne. Ja jedynie omijam szerokim łukiem baseny kąpielowe, jeziora, morza czy rzeki. Mój mąż uwielbia przebywać w wodzie, a ja mam taką fobię i nie wiem skąd w zasadzie ona pochodzi. Nie pamiętam żadnego traumatycznego wydarzenia z dzieciństwa ani niczego takiego. Nie wiem skąd biorą się takie lęki, a jednak nie potrafię się im przeciwstawić. Basen ogrodowy ciągle kojarzy mi się z czymś strasznym i nieprzyjemnym. Ponieważ jednak nasze dzieci uwielbiają zażywać kąpieli, postanowiłam się poświęcić. Matki są w stanie dużo wycierpieć dla swoich pociech. Stwierdziliśmy z mężem, że zobaczymy jakie baseny ogrodowe poliestrowe producent nam zaoferuje. Udaliśmy się do jednego, drugiego i wybór był naprawdę spory. Chcieliśmy mieć taki basen na stałe. Ja po prostu trzymałabym się z daleka. Mąż liczył nato, że z czasem przekonałabym się po prostu do kąpieli. Basen byłby na tyle płytki, żeby móc w nim stanąć i nie zanurzyć głowy. Może nawet wystawałyby człowiekowi ramiona. Kiedy więc chciałabym stanąć spanikowana, że jeszcze nie umiem pływać i się utopię,to nie byłoby problemu.

Mogłabym też po prostu pływać na materacu, a kiedy bym spadła,to wstałabym na równe nogi. Na razie jednak nie jestem przekonana. Raczej nie będę się nigdy kąpać w basenie.