BHP w miejscu pracy i stojaki reklamowe

Sklepto przestrzeń publiczna, gdzie w założeniu przebywać będzie wiele osób itowarów wyeksponowanych do sprzedaży. Oznaczato, że trzeba odpowiednio zadbać o bezpieczeństwo takiej przestrzeni.

BHP w miejscu pracy jest najważniejsza

stojaki reklamowePodstawowym punktem będzie na pewno montaż alarmów przeciwpożarowych i spryskiwaczy sufitowych. Kamery przydadzą się nie tylko do wyłapywania ewentualnych złodziei, ale również obserwowania dziwnych zachowań i zapobiegania napadom. Bardzo często jednak nie zastanawiamy się, że odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni sklepowej, w tym wystawowej, również jest elementem dbałości o bezpieczeństwo klientów i pracowników. Znaczyto, że do konkretnych produktów musimy dobrać odpowiednie regały sklepowe, na których się one znajdą – inaczej będzie wyglądał regał do przechowywania narzędzi, inaczej do artykułów spożywczych. Najpewniej będą różnić się również udźwigiem. Z kolei ewentualne stojaki na ulotki, albo inne mniejsze materiały marketingowe lub produkty nie powinny w żaden sposób zasłaniać wyjścia i ścieżek ewakuacyjnych. Podobnie sprawy mają się, jeśli chodzi o wszelkie stojaki reklamowe i banery. Bardzo ważna jest również odpowiednia odległość między poszczególnymi regałami – musi być zapewniona odpowiednia przestrzeń do poruszania się i komfortowego oglądania ekspozycji – jestto zwłaszcza istotne, jeżeli w udostępniamy klientom jeżdżące wózki sklepowe.

Należy pamiętać, że ścisłe wytyczne dotyczą również przestrzeni magazynowej, a odpowiedni komfort pracy poprawi nie tylko bezpieczeństwo, ale i wydajność pracowników.

Artykuł napisany przy pomocy www.wist-online.com/s/wyniki/kat/6/Ekspozytory-i-stojaki-reklamowe