Biała tetrowa pielucha

 

Jeszcze zanim na świecie pojawi się maluszek, jego mamy kompletuje dla niego wyprawkę, pełną niezbędnych przyborów i artykułów niemowlęcych. Jednym z najtańszych jej elementów, są pieluszki, które mają bardzo szerokie zastosowanie.

Gdzie można kupić pieluszki tetrowe?

pieluchy tetrowe białeDo codziennych czynności pielęgnacyjnych nad noworodkiem i niemowlakiem, przydają się butelki, smoczki, pudry, kremy czy też pieluszki. W sklepach znajdziemy pieluszki jednorazowe, które służą tylko do przewijania oraz wielokrotnego użytku, które można wykorzystać na wiele sposobów. Podstawowym rodzajem są pieluchy tetrowe białe, które ma każda mama. Są one wykonane z bezpiecznej, stuprocentowej bawełny i są cienkie, dzięki czemu po praniu, bardzo szybko schną. Kolejnym rodzajem są pieluchy flanelowe, które także są wykonane z bawełny, ale nieco grubszej, dzięki czemu są bardziej sztywne. Ostatnim gatunkiem są pieluszki bambusowe, które mają wiele cennych właściwości, ale też są dość drogie. Tetrowe pieluchy mogą służyć do przewijania, wycierania buzi i rączek, przykrywania w upalne dni czy osłaniania przed słońcem w trakcie spaceru. Za jedną sztukę trzeba zapłacić około dwa złote, więc sąto bardzo niskie koszty. Żeby mieć je zawsze pod ręką, warto kupić ich od razu przynajmniej dziesięć, ponieważ szybko się brudzą przy małym dziecku. Jeżeli wolimy mieć bardziej gustowne pieluchy,to można wybrać modele z kolorowymi nadrukami, które są o około dwadzieścia pięć procent droższe niż zwykłe białe modele.

Każdy rodzaj pieluch, bez problemu kupimy w sklepach z artykułami dla niemowląt, gdyż są one głównie dla nich przeznaczone. Kiedy dziecko wyrośnie i nie będzie już ich potrzebować,to z pewnością przydadzą się każdej mamie w pracach domowych, bo są bardzo chłonne.