You are currently viewing Brat pisał dzisiaj egzamin o ogrzewaniu na podczerwień

Brat pisał dzisiaj egzamin o ogrzewaniu na podczerwień

Mój brat niedługo ma egzamin i sporo się uczy. W liceum nigdy nie był asem jeżeli chodzi o naukę. Kiedy poszedł na studia bardzo się zmienił. Sam wybrał sobie kierunek studiów i widać, że jest z niego bardzo zadowolony.

Brat uczy się o ogrzewaniu

grzejniki ceramiczne sklep internetowyBrat ma sporo materiału, który musi opanować w ciągu tygodnia. Ogrzewanie na podczerwień jest nowoczesne i chętnie wybierane przez klientów. Brat ma sporo notatek i kserówek o grzejnikach ceramicznych i na podczerwień. Tematyka bardzo mu się podoba i nie ma żadnego problemu żeby się tego uczyć. Brat w przyszłości chce założyć sklep stacjonarny lub internetowy w takim sprzętem. Wszystko zależy od jego funduszy. W naszej miejscowości jest kilka sklepów z grzejnikami, w których można zamówić grzejniki najwyższej jakości. Sklep online mim zdaniem jest lepszym rozwiązaniem bo można wykonywać swoje obowiązki w domu. Sklepy stacjonarne gdzie można kupić panele grzewcze i inne grzejniki ceramiczne wymagają większych nakładów pieniężnych. Panele grzewcze można powiedzieć są zainteresowaniem brata od wielu lat. Brat ze względu na ogrzewanie na podczerwień wybrał swój kierunek studiów. Chciał mieć dobrą pracę, która będzie miała styczność z nowoczesną techniką. Zaproponowałam bratu, że mogę go przepytać ze wszystkich notatek ale twierdzi że da sobie sam radę. Mówił, ze już praktycznie wszystko umie i nie potrzebuje pomocy. Jutro będę trzymała za niego kciuki żeby mu się wszystko udało napisać.

Brat po egzaminie od razu zadzwonił do domu. Czekałyśmy z mamą na jakieś informację. Ucieszyłyśmy się, ze bardzo dobrze mu poszło. Wyniki mają być w ciągu tygodnia ale brat jest pewien, że dobrze odpowiedział na wszystkie pytania. Bardzo stresował się jak szedł na egzamin, chyba najbardziej mu na nim zależało.

Więcej znajdziesz na http://czterykaty.bazarek.pl