You are currently viewing Budowanie wizerunku firmy

Budowanie wizerunku firmy

Prowadzę firmę, zajmującą się sprzedażą materiałów budowlanych. Bardzo zależy mi na zatrudnianiu nowych pracowników. Wiem, że w dzisiejszych czasach dla pracowników, nie liczą się tylko i wyłącznie zarobki. Chcą też, aby stwarzać im dobre warunki pracy. Moją rolą jest tutaj dbanie o budowę wizerunku firmy, tak by każdy chciał w niej pracować z zapałem i energią.

Zachęcanie potencjalnych pracowników wizerunkiem firmy

jak zbudować atrakcyjny wizerunek firmy dla potencjalnych pracownikówZazwyczaj liczę się ze zdaniem swoich podwładnych. Mogą mi zgłaszać wszelkiego rodzaju problemy

buy kamagra 100mg

, z którymi muszą się mierzyć w pracy. Chcę również zatrudnić kilkanaście nowych osób. Wiem, jak zbudować atrakcyjny wizerunek firmy dla potencjalnych pracowników, którzy mogą zasilić mój zakład pracy. Staram się organizować różnego rodzaju wyjazdy integracyjne. Organizuję również wycieczki dla dzieci pracowników. Ostatnio nawet dogadałam się z pobliskim żłobkiem prywatnym, by mógł w pierwszej kolejności przyjmować dzieci naszych pracowników. Tym bardziej, że ten żłobek stoi koło naszego zakładu. Staram się wypłacać podwładnym premie uznaniowe, a także stworzyłam fundusz, z którego otrzymują pieniądze na okres świąteczny. Zgłaszam zapotrzebowania do lokalnej gazety, a także w lokalnym radiu, i komunikuję, im, jakie warunki mają nasi pracownicy. Ostatnio postanowiłam, że część pieniędzy, uzyskanych ze sprzedaży, przeznaczę na budowę placu zabaw dla dzieci.

Myślę, że potrafię zorganizować dobre warunki pracy, a co za tym idzie pozytywny wizerunek zakładu. Tym samym zachęca to potencjalnych pracowników, do podjęcia zatrudnienia w moim zakładzie. Mam nadzieje, że takiego typu zachęty, powodują, że przyszli pracownicy z chęcią będą chcieli składać swoje aplikacje do biura sprzedaży. Dla mnie bardzo ważne jest oferowanie przyszłym podwładnym dobrego wizerunku.