Catering dla firmy

Catering dla firmy

Jestem szefem sporej firmy, ponieważ zatrudniam około pięćdziesięciu osób. Działamy w branży informatycznej. Dlatego też ciągle się rozwijamy. Będąc szefem, bardzo duży nacisk kładę na to, by moim pracownikom pracowało się komfortowo. Ostatnio wpadłem na pomysł, że dobrze byłoby zorganizować im możliwość jedzenia zdrowych posiłków w firmowej stołówce, dlatego nawiązałem współpracę z firmą rozwożącą catering.

Firmowy catering z Łodzi

catering firmowy łódźBędąc szefem, muszę dbać zarówno o rozwój moich pracowników, jak i o ich zadowolenie. Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł nawiązania współpracy z firmą oferującą catering firmowy Łódź to bardzo duże miasto, dlatego też nie miałem obaw, że nie znajdę odpowiedniej firmy, z którą chciałbym współpracować. Na początku jednak przedstawiłem swój pomysł pracownikom, robiąc ankietę z zapytaniem, czy chcieliby korzystać z takiego cateringu. Dałem im tydzień na udzielenie odpowiedzi. Nie byłem zaskoczony, otrzymując pozytywne odpowiedzi od pracowników. Dlatego też rozpocząłem poszukiwania firmy cateringowej. Obiektem mojego zainteresowania było przedsiębiorstwo, które oferowało konkurencyjne ceny i zróżnicowane posiłki. Nie chciałem zanudzać swoich pracowników ciągle tym samym jedzeniem, a zachęcić do testowania nowych rzeczy. Kiedy znalazłem firmę odpowiadającą moim oczekiwaniom, nie wahałem się dłużej. Podpisaliśmy umowę, a ja z niecierpliwością czekałem na pierwszy dzień cateringu w mojej firmie.

Teraz kiedy od kilku miesięcy jako firma korzystamy z usług firmy dowożącej nam catering, jestem niezwykle zadowolony z naszej współpracy. Pracownicy również bardzo chwalą mój pomysł. Mam wrażenie, że jako szef zaplusowałem w ich oczach. Mam nadzieję, że dostarczę im jeszcze paru powodów do zadowolenia, ponieważ moja głowa jest pełna pomysłów.