Chcę projektować wnętrza w przyszłości

 

Dzisiaj jak się rano obudziłam zobaczyłam w pokoju bukiet czerwonych róż. Koło wazonu leżała koperta. W kopercie było zaproszenie na szkolenie z projektowania wnętrz. Moi rodzice przygotowali dla mnie bardzo piękny prezent na moje osiemnaste urodziny. Rodzice wiedzą, że projektowanie wnętrzto moja pasja.

Idę na szkolenie z projektowania

projektowanie wnętrz BydgoszczOstatnio długo rozmawiałam z rodzicami o swojej pasji i stwierdziłam, że takie szkolenie na pewno pomoże mi wiele w przyszłości. Będę mogła dzięki temu lepiej poznać prace projektanta. Sporo się nauczyć i dowiedzieć o branży. Rodzice wykupieniem szkolenia zrobili mi wielką radość. Postanowiłam od razu zapisać się na kurs. Projektowanie wnętrz Bydgoszcz jest chętnie wybierane przez wiele osób. Z tego co ostatnio czytałam jest wiele wolnych miejsc w rożnych firmach, które chętnie zatrudnią wykwalifikowanych pracowników. Szkolenie z projektowania będzie moim pierwszym krokiem w kreowaniu swojej kariery. Projektowanie wnętrz jest moją pasja i chcę się w tym realizować. Szkolenie będzie trwało dwa miesiące. Zajęcia będą odbywać się w centrum miasta Bydgoszcz. Ośrodek szkoleniowy znajduje się niedaleko mojego miejsca zamieszkania. Dzięki temu nie będę musiała dojeżdżać autobusami na zajęcia. Postanowiłam skorzystać z zajęć weekendowych. W tygodniu mam sporo nauki bo powoli przygotowuję się do matury. Chciałabym najlepiej zdać maturę żeby iść na dobrą uczelnię.

Na pewno kierunek studiów nie będzie dla moich rodziców zaskoczeniem. Wiedzą już doskonale, że chcę zostać projektantką wnętrz dlatego w tym kierunku będę się uczyć. Pierwsze szkolenie jest już za mną. Jestem bardzo zadowolona z zajęć. Spełniły się wszystkie moje oczekiwania. Zajęcia są prowadzone przez bardzo znanych projektantów od których będę mogła się wiele nauczyć.