You are currently viewing Ciekawe miejsce chowania piżamy dzięki pożeraczowi piżam

Ciekawe miejsce chowania piżamy dzięki pożeraczowi piżam

Byłam ostatnio w odwiedzinach u koleżanki, która jest świeżo upieczoną mamą. W łóżeczku jej córki zauważyłam bardzo oryginalną maskotkę ze specjalną kieszonką na brzuszku. Okazało się, że jest to po prostu pożeracz piżam. Przyznam szczerze, że zaintrygował mnie ten produkt.

Pożeracze piżam zjadają piżamy

pożeracz piżamMaskotka wykonana jest z bardzo miękkiego materiału, który świetnie nadaje się dla niemowląt. Nie ma żadnych wystających elementów, lub takich które mogą odpaść i zostać połknięte przez maluszka. Maskotka wykonana jest ręcznie z niebywałą starannością. Maskotka na brzuszku posiada pojemną kieszonkę, do której można schować piżamkę, co zaoszczędzi czasu na szukanie jej wieczorem. Dzięki takim atrakcjom dziecko chętniej będzie brało udział w przebieraniu się w piżamkę, ponieważ maskotka będzie jej pilnowała. Z racji tego, że poduszka wykonana jest z bardzo przyjemnego materiału może służyć również jako poduszka. Jest na tyle duża, że sprawdzi się w tej roli idealnie. Nie posiada żadnych zamków, które mogłyby tworzyć dyskomfort podczas spania. Pożeracz piżam można prać w pralce w niskiej temperaturze. Wnętrze wypełnione jest materiałem, który odporny jest na odkształcenia i posiada właściwości antyalergiczne. Córka koleżanki jest zauroczona pożeraczem piżam i bez jego obecności w łóżeczku nie zaśnie. Maskotka przedstawia zwierzaka, którego buzia jest wyszyta ręcznie. Produkt jest cały wykonany ręcznie przez polskiego producenta. Producent oferuje również różnego rodzaju zabawki sensoryczne dla najmłodszych.

Taka pomysłowa i funkcjonalna maskotka to super pomysł na prezent. Stanowi świetną ozdobę w łóżeczku dziecięcym. Sprawdzi się również dla starszych dzieci, aby mogły w brzuszku maskotki chować swoje gadżety, które muszą mieć przy sobie podczas snu.