Ciekawy model do pokonywania nierówności

Pokonywanie nierówności na rowerze, który w żaden sposób nie jest do tego przygotowany, z pewnością nie stanowi wielkiej przyjemności. Nadmiar drgań powoduje dyskomfort, którego konsekwencje obniżają radość z jazdy i sprawiają, że będziemy się znacznie szybciej męczyć, dlatego warto wyposażyć się tak do terenowej, jak i miejskiej jazdy w model roweru, który posiada konstrukcję i cechy sprzyjające gładkiemu pokonywaniu nierówności wszelkiego rodzaju.

Niedrogi model roweru przeznaczonego do nierówności

Romet Orkan 6DDzięki znakomitemu systemowi skutecznej amortyzacji model Romet Orkan 6D nadaje się do bardzo sprawnego radzenia sobie z tego typu komplikacjami. Poprzez model Orkan nierówności chodników czy krawężników przestaną stanowić problem, zaś jazda po rozmaitych okolicznościach terenowych będzie sprawiała przyjemność. Dopłata za funkcjonalność tutaj omawianą w stosunku do najbardziej podstawowego, klasycznego modelu roweru, jakkolwiek istnieje,to jednak oferta Romet nastawiona jest z gruntu na plasowanie kosztów na bardzo rozsądnych poziomach. Dlatego właśnie skorzystanie z oferty proponowanej przez tę markę pomoże nam w wielkim stopniu cieszyć się jazdą rowerem dopasowanych do naszych potrzeb i okoliczności terenowych okalających nas. Korzystanie z roweru podstawowego, pozbawionego funkcji przeciwdziałających dyskomfortom jazdy w terenie może być potrzebne by czuć się w trakcie jazdy swobodnie w mieście.

Także w miejskich okolicznościach terenowych znajdzie się mnóstwo nierówności, rozkopanych ulic, starych chodników, krawężników i podjazdów. Nie zabraknie więc okazji do tego, by wykorzystać w pełni potencjał roweru posiadającego terenowe właściwości do ich pokonywania, dzięki czemu jazda będzie łatwiejsza w bardzo różnym kontekście.