You are currently viewing Do czego przydadzą się subkonta?

Do czego przydadzą się subkonta?

W niektórych rodzajach usług hostingowych można wybrać opcję, dzięki której nasz serwer będzie podzielony na mniejsze partycje, a my będziemy mogli odsprzedawać lub udostępniać subkonta powiązane z naszym głównym kontem. Takie rozwiązanie można zastosować do wielu różnych przypadków, na przykład oddzielnych filii naszej firmy z różnych miast.

Subkonta pozwolą zakładać wiele stron

hosting z subkontamiNowoczesne usługi hostingowe wychodzą na przeciw oczekiwaniom swoich klientów. W dużych firmach normą jest, że posiadają one różne filie rozlokowane po całym kraju. Takie filie mogą chcieć korzystać ze zbiorczej strony internetowej całej firmy, ale często prowadzą też soje własne portale i blogi, aby docierać do lokalnych klientów oraz budować swoją lokalną pozycję. Dla takich przedstawicielstw warto wybrać hosting, który oferuje możliwość posiadania subkont, czyli dodatkowych, ale powiązanych z naszą usługą kont, które pozwolą też zakładać dodatkowe strony lub podstrony. Nowoczesny hosting z subkontami może być też niedrogi. Wszystkie połączenia w ramach takiego hostingu będą osobno szyfrowane, co przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa danych, których nikt nie będzie w stanie wykraść albo zakłócić. Szczególnie w branżach finansowych jest to kwestia, na którą zwraca się szczególną uwagę. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby takie subkonta także odsprzedawać do prowadzenia mniej wymagając serwisów.

Podpisując umowę z firmą, która zajmuje się hostingiem, warto dokładnie ją przeczytać, gdyż jej zapisy moa mieć wpływ na to, jak będziemy korzystać z naszych nowych serwisów. Często do jednej grupy medialnej należy wiele portali, a więc wszystkie znajdują się na jednym serwerze, a dostęp do nich posiadają liczni pracownicy, którzy mogą tam publikować swoje wpisy.