You are currently viewing Dostępne w sprzedaży kawalerki przestronne w Poznaniu

Dostępne w sprzedaży kawalerki przestronne w Poznaniu

Po tym, jak urodziły się moje dzieci, bliźniaki, to stwierdziłem, że będę chciał wprowadzić w życie pewne inwestycje. Chciałem mieć coś, bo mogłoby z czasem przynosić jakieś dodatkowe dochody do budżetu domowego, a co może i byłoby jakimś dodatkowym zabezpieczeniem finansowym na przyszłość. Kiedy ma się dzieci i takie możliwości to warto podjąć takie kroki.

Poznań – sprzedaż przestronnych kawalerek

przestronne kawalerki na sprzedaż poznańDługo rozmawiałem o tym z żoną. Miała ona swoje wątpliwości, ale w końcu po dokładnym przeanalizowaniu sytuacji oceniliśmy, że warto zrobić taki krok teraz. To może bowiem nam pomóc w przyszłości. Chcieliśmy w tym celu wykorzystać oszczędności, jakie udało nam się uzbierać, m.in. na takie właśnie okazje. Zaplanowaliśmy więc kupić jakieś mieszkanie. Na dobry początek zaczęliśmy oglądać przestronne kawalerki na sprzedaż Poznań natomiast był naszym miastem docelowym. Sami mieszkaliśmy pod poznaniem, więc zawsze w razie czego mielibyśmy bardzo blisko do tego mieszkanka. Dostępnych było całkiem sporo bardzo fajnych kawalerek, które też nie było takie bardzo ciasne, jak to miały w zwyczaju kawalerki jeszcze kilkanaście lat temu. Te obecne zupełnie ich nie przypominają, więc byłyby dobrą opcją na przykład na to, by wynajmować je studentom czy innym osobom, które chcą mieszkać w pojedynkę, ewentualnie w dwie osoby. Gdy z żoną wybraliśmy już tę jedyną konkretną, od razu umówiliśmy się ze sprzedającym na spotkanie.

Nawet nie liczyłem, że uda się całą transakcję zrobić tak szybko, ale okazało się zupełnie inaczej. Kilka dni, kilka spotkań i już kawalerka była w naszym posiadaniu. Kwestią wynajmu jej osobom chętnym zajęła się moja żona, która wczuła się w ten temat znacznie bardziej, niż na samym początku, gdy jeszcze nie była taka pewna.