Drewniany dom z bali będzie hitem sezonu.

Kiedy jesteśmy agentami nieruchomościto nigdy nie wiemy jak będzie wyglądał nasz dzień pracy. Nigdy nie wiemy do jakiego klienta zostaniemy wysłani. Ostatnio trafia nam się osoba, która przez pięć lat była bezdomna i zamarzyło jej się mieszkanie, ale, że przez tak długi okres nie posiadał mieszkania. Udało mu się sprzedać apartament na dziesiątym piętrze w jednym z najwyższych budynków w Warszawie w bardzo ekskluzywnej ulicy.

Hit sezonu – dom z bala

dom z baliSkąd miał nato pieniądze? Nie wiadomo, ważne, że podpisał, wpłacił zaliczkę, a ja dostałem prowizje. Dziś natomiast wysłano mnie do klienta, który ma zamiar kupić dom w całości wykonany z drewna, dlatego planuje zaproponować mu dom z bali. Moim skromnym zdaniemto właśnie drewniany dom z bali w przyszłym roku, będzie jednym z najbardziej pożądanych budynków mieszkalnych w przyszłym sezonie, a mój klient z uwagi na mój genialny nos może mieć go już dziś ito pewnie za połowę przyszłorocznej ceny. Całoroczny dom z bali najczęściej jest budowany na obrzeżach miasta lub na peryferiach bogatych dzielnic, bo nie oszukujmy się jestto mieszkanie, bardziej ekstrawaganckie niż zwykły, betonowy dom jednorodzinny i samo mieszkanie w nim należy już uznać za podwyższony st

Moda jak zaraza, rozprzestrzenia się jak woda w kranie. Niedługo każdy będzie chciał w czymś takim mieszkać. Ale niestety ten klient był głupi, bo nie chciał zamieszkać w domu z bali tylko uparł się na igloo i musiałem mu znaleźć najzimniejszy kąt w mieście, żeby mu się ten jego budynek nie zawalił. No niestety i takie przypadki się zdarzają, a ten był jednym z najbardziej beznadziejnych w mojej karierze. Nieważne, czas wrócić do mojego domu, którym jest namiot.