Drzwi tymczasowe.

Polska niestety jest krajem w którym społeczeństwo dalej sobie nie ufa. Ten problem znają doskonale ludzie, którzy zdecydowali się na budowę domu.

Drzwi tymczasowe w przypadku budowy są bardzo przydatne?

Mosiężne zawiasyNasza działka zamienia się wtedy w prawdziwy plac budowy na którym znajduje się bardzo dużo materiałów, maszyn oraz urządzeń. Często się zdarza, że po dniu ciężkiej pracy część materiałów oraz urządzeń musimy pozostawić na placu budowy i musimy mieć nadzieję, że nikt nam tego przez noc nie ukradnie. Często nie stać nas na zatrudnienie kogoś do pilnowania posesji w nocy i dopóki dom nie będzie w znacznym stopniu wykończonyto zawsze pozostaje ryzyko kradzieży. Rozwiązaniem tego problemu może być wstawienie drzwi tymczasowych. Możemyto zrobić gdy powstały już ściany i dach. Świetnym rozwiązaniem będzie wtedy wykorzystanie np. płyty typu OSB. Do płyty pozostaje nam dokupić łączniki budowlane, czyli nic innego jak zasuwy i Mosiężne zawiasy. Dzięki temu w tani i prosty sposób będziemy mogli mieć najprostszą formę ochrony przed złodziejami. Po zakończeniu pracy wystarczy wszystkie materiały wnieść do środka naszego powstającego domu. Drzwi możemy wykonać samodzielnie, gdyż nie musito być precyzyjna konstrukcja. Wystarczy się zaopatrzyć w płytę, odpowiednie łączniki budowlane i najprostszy zamek. Koszt takiego rozwiązania wyniesie nas około 100zł, a nawet takie najprostsze zabezpieczenie skutecznie zniechęci większość złodziei.

Ponieważ na placu budowy będzie z pewnością dużo piachu, błota i pyłu,to warto przed drzwiami zrobić jakąś prowizoryczną wycieraczkę, którą możemy zrobić np. z palety.