You are currently viewing Duży wybór ładnych mieszkań

Duży wybór ładnych mieszkań

Moja siostra rozwiodła się ze swoim mężem jakiś czas temu. W sumieto od dawna cała rodzina się tego spodziewała. Ale zawsze jestto chyba cios dla obu stron. Moja siostra jest jeszcze młodą kobietą i mam nadzieję, że za jakiś czas ułoży sobie znowu życie.

Siostra kupuje nowe mieszkanie

atrakcyjne mieszkania w RumiPo rozwodzie miała sporo pieniędzy. Zdecydowała że kupi za nie mieszkanie. W końcu ma dziecko i musi mu zapewnić godne warunki. Siostra na początku myślała o jakimś mieszkaniu dwupokojowym. Ale wytłumaczyłam jej, że wygodnie będzie jej w trzypokojowym. Zresztą różnica przy zakupie nie jest tak znacząca. A kiedyś może będzie chciała mieć oddzielnie salon a w innym pomieszczeniu sypialnię. I wtedy przyznała mi rację. Pomagałam jej w tych poszukiwaniach. Ja zawsze byłam bardziej wymagająca. Nie chciałam żeby zdecydowała się na pierwsze mieszkanie, które znajdzie.Ja przeczesałam internet i znalazłam atrakcyjne mieszkania w Rumi, które od razu mi się spodobały. Tak naprawdę od razu umówiłam nas na oglądaniu kilku z nich. Tak jak przypuszczałam siostra była zachwycona każdym.Moim zdaniem najlepsze było mieszkanie w nowym budownictwie. Jednak ustawienie pokoi i wielkość łazienki była lepsza niż w innych. Siostra zgodziła się ze mną. Udało nam się także wynegocjować niższą cenę. Siostra kupiła więc moim zdaniem najładniejsze mieszkanie. Od razu mogła się do niego wprowadzać. Mój mąż pomógł jej domalować ściany na kolory jakie chciała.

Reszta pomieszczeń nie wymagała większej zmiany. Także chyba tydzień później siostra mogła już tam zamieszkać. Po pierwszej nocy zadzwoniła do mnie i powiedziała, że bardzo się cieszy, że zdecydowała się nato mieszkanie. Dopiero teraz widziała wiele jego zalet takich jak spory balkon, na którym także dziecko chętnie spędza czas.