Dzięki specjalistycznemu oprogramowaniu moją kawiarnią zarządzam online

 

Kiedy postanowiłem otworzyć kawiarnięto miałem naprawdę wiele obaw czy ze wszystkim sobie poradzę. Największą przeszkodą wydawało mi się ogarnięcie wszystkiego, jeśli chodzi o obsługę klientów i przyjmowanie zamówień. Do tego jeszcze wydawało mi się, że sam będę musiał zamawiać cały asortyment. I wtedy dowiedziałem się o specjalnym programie komputerowym.

Specjalne programy do zarządzania gastronomią

specjalistyczne oprogramowanie sogaOtwierając kawiarnię zrobiłem oczywiście wszystko, żeby sprzedawać w niej również ciasta i przekąski. Na samej kawie trudno byłoby zarobić. Postanowiłem też, że od początku zatrudnię kogoś do pracy, żeby nie robić wszystkiego samemu. Jednak najlepszym posunięciem było specjalistyczne oprogramowanie soga, które zainstalowałem na komputerze w naszej kawiarni. Minęło kilka miesięcy i moja kawiarnia bardzo się rozwinęła. Mamy ogromną ilość stałych klientów, a kawiarnię obsługują moi pracownicy. Dzięki zainstalowanemu oprogramowaniu mogę zarządzać swoją kawiarnią całkowicie online. Oznaczato, że mam podgląd na wszystko z domu. Widzę ilości zamówień z podziałem na stoliki albo z podziałem na kelnerów. Mogę podejrzeć aktualne stany materiału i prognozowane koszty kolejnego zamówienia. Mam nawet możliwość połączenia wszystkiego z moim monitoringiem, ale tego akurat nie robię, bo monitoring mam tylko na wypadek sytuacji kryzysowych. W każdym razieto czego się kiedyś obawiałem dzisiaj jest łatwe, lekkie i przyjemne.

Jeśli ktoś chciałby otworzyć własną kawiarnię czy restaurację a ma co do tego obawyto dzisiaj mogę coś podpowiedzieć. Wystarczy jedynie zakupić odpowiednie oprogramowanie komputerowe, żeby móc prowadzić swoją gastronomię bez najmniejszych przeszkód. Dobry program zajmie się wszystkim za Nas. Ja swoją kawiarnię jedynie nadzoruję i wysyłam zamówienia.