You are currently viewing Elektryczne lampki owadobójcze

Elektryczne lampki owadobójcze

Dokuczające się owady są problemem wielu ludzi, głównie w okresie wakacyjnym, ponieważ wtedy występuje ich największa ilość. Najczęściej spotykane są muchy i komary, o ile te pierwszy jedynie drażnią swoim zachowaniem i nie zagrażają człowiekowi, to te drugie gryzą, a na naszej skórze przez jakiś czas pozostaje swędzący ślad. 

Skuteczna walka z owadami w domu

lampa na owadyDo walki z komarami i muchami możemy stosować wiele różnych przedmiotów, mniej lub bardziej skomplikowanych. Popularne są wiszące przyczepy na muchy, które działają przez chwilę. Często też włączamy różne zapachy owadobójcze do gniazdka, a zapach ten roznosi się po całym mieszkaniu. Najbardziej skuteczną metodą na zwalczanie jest to.pl/skuteczna-lampy-owadobojcze”>lampa na owady. Przeważnie świecąca na jasnoniebieski kolor przyciąga do siebie te stworzenia, które zawsze lecą do światła. Gdy odbiją się od lampki zostają porażone prądem, co możemy zaobserwować gołym okiem jako lekki rozbłysk. Urządzenie to jest bezpieczne dla człowieka, ponieważ napięcie jest niewielkie i człowiekowi nie zrobi krzywdy. Jednak mimo wszystko zawsze powinniśmy zachować bezpieczność, aby nie doprowadzić do jakiejś szkody naszej lub bliskich. Lampa może być wykorzystywana w każdym pomieszczeniu w domu, a aby dobrze działała musimy jedynie podłączyć ją do gniazdka. Dla bezpieczeństwa można ustawić ją gdzieś w rogu pomieszczenia lub przy ścianie, unikając tego, aby stała na środku. Zajmuje wówczas mniej miejsca.

Lampki na owady dostępne są w sklepach z urządzeniami elektronicznymi oraz w sklepach internetowych. Ich cena waha się w granicach od trzydziestu do trzystu złotych. Na cenę wpływa wielkość lampki, oraz moc. Większe lampki cieszą się większą popularnością, ponieważ są bardziej wydajne i skutecznie chronią nas przed owadami.