Fachowe drukowanie plakatów

Najlepszym sposobem na reklamowanie eventu jest nadal plakat. Jestto najbardziej zauważalna forma reklamy, którą można umieścić praktycznie wszędzie, a która używana jest od dziesięcioleci z niesłabnącą skutecznością. Największy w kraju event modelarski musiał być więc reklamowany w ten sposób, gdyż oprócz reklamy elektronicznej kładliśmy także duży nacisk na reklamę fizyczną.

Profesjonalny druk wielkoformatowego plakatu

wydruk plakatów w krakowieProjekt plakatu do eventu należał więc do bardzo imponujących pod względem wyglądu, aczkolwiek czytelnych i bardzo przyjemnych dla oka. Niestety, ilość zawartości oznaczała iż plakaty muszą być bez wyjątku dość duże, by wszystkie ich elementy mogły zmieścić się na powierzchni. Drukarnia wykonująca wydruk plakatów w Krakowie była bodaj najlepszym miejscem w którym mogliśmy plakaty oddać do druku. Zajmowała się ona bowiem tworzeniem najróżniejszego rodzaju materiałów reklamowych, i prowadziła wyłącznie druk hurtowy. W naszym przypadku nie byłto najmniejszy problem, gdyż chcieliśmy jak najbardziej rozreklamować event, a do tego potrzebowaliśmy całkiem dużo plakatów. Oprócz druku, drukarnia wykonywała również korekty projektów, zmiany i wszelkiego rodzaju dopasowanie wyglądu i wykonania plakatu do materiału na który miał być naniesiony. Inaczej prezentowały się bowiem plakaty na papierze kredowym, a inaczej na tworzywie sztucznym.

Pracownicy byli w stanie dopasować wygląd tak, by na każdym materiale był równie estetyczny i wyraźny, aczkolwiek jak najłatwiejszy do druku. Koszty zmniejszały się w miarę ilości plakatów mających być wydrukowanymi, a hurtowe ilości opłacały się najbardziej. Cena za wszystkie nasze plakaty nie była więc szczególnie wygórowana, zwłaszcza biorąc pod uwagę wszystkie dodatkowe prace nad ich wykonaniem.