Foldery przyciągające uwagę

Foldery w naszej firmie odgrywają bardzo znaczącą rolę. Przede wszystkim przyciągają wzrok, ale także dobrze działają jako produkt informujący o naszych działaniach. Jako, że zajmowaliśmy się usługami postanowiliśmy umieścić w naszym nowym folderze różne informacje dotyczące właśnie realizacji oraz opinii zadowolonych klientów.

Jak przygotować folder do druku

druk folderów kraków

Było trochę problemów z przygotowaniem plików do druku, jednakże koniec końców drukowanie folderów okazało się szybkie i sprawne. Zatrudniliśmy grafika w firmie, który bardzo dobrze radził sobie ze wszystkimi zadaniami związanymi z przygotowywaniem grafik do naszego nowego folderu, jednakże i tak pracownik drukarni spojrzał nato wprawionym okiem i podpowiedział nam, czy wszystko jest ok, czy może trzeba projekt cofnąć do poprawy, gdyż jakieś kolory mogą nie być dobrze widoczne w druku. Postanowiliśmy, że drukowanie folderów będziemy zlecać jednej firmie z racji tego, że mamy już ją sprawdzoną i co ważniejsze – pełne zaufanie. Możemy wysłać do niej jakikolwiek projekt graficzny i wiemy, że jeśli coś będzie z nim nie tak nie będą go drukować, a wrócą do nas z propozycją zmian, bądź za dodatkową opłatą postanowią naprawić problem na własną rękę. Druk folderów kraków mieliśmy już zaplanowane na cały ten i kolejny rok. Kluczowe w tym jest odpowiednie przygotowanie budżetu na takie działania, aby go nie przekraczać. W budżecie na druk folderów zamieściliśmy również budżet na prace graficzne oraz ewentualne poprawki ze strony drukarni.

Zawsze materiałów, takich jak foldery, czy ulotki reklamowe i małe książki informacyjne drukowaliśmy w ilości hurtowej, gdyż byłoto o wiele bardziej opłacalne, niż jakbyśmy decydowali się na wydruk pojedynczych sztuk. Drukowanie folderów przynosiło nam wiele korzyści reklamowych.