Funkcjonalna deska do prasowania

Warto zainwestować w dobrą deskę do prasowania, ponieważ dzięki takiej desce prasowanie przebiega sprawniej i efektywniej. Deska nie powinna być ciężka, a jej blat musi być odporny na działanie wysokiej temperatury oraz pary. Warto, aby była odporna na rdzewienie, aby mogła posłużyć przez długie lata.

Cechy dobrej deski do prasowania

deski do prasowania z rękawem i uchwytemOstatnio zdecydowałam się na zakup nowej deski do prasowania. Potrzebowałam solidnejdeski do prasowania z rękawem i uchwytem na żelazko.Deska, na którą się zdecydowałam ma specyficzny kształt i wyodrębniony ma specjalny rękawek do zadań specjalnych. Jestto świetna opcja, ponieważ nie trzeba kupować dodatkowej deski-rękawka. Dzięki takiemu rozwiązaniu prasowanie koszul już nie jest takie uciążliwe i odbywa się znacznie szybciej. Blat wybranej przeze mnie deski jest sporych rozmiarów, więc w wygodny sposób umożliwia prasowanie większych rzeczy takich jak firany czy pościel. Deska wyposażona jest również w stojak, umożliwiający postawienie stacji żelazka parowego. Deska stabilnie stoi na podłożu, a dzięki gumowym nóżkom nie dochodzi do zarysowania podłogi nawet podczas przesuwania sprzętu. Blat wykonano z materiałów, które odporne są na działanie pary, zatem nie będzie do zawilgocenia go. Deska jest bardzo komfortowa w użyciu, prasowanie przebiega sprawnie i szybko. Jestem bardzo zadowolona ze swojego wyboru, ponieważ dzięki nowej desce z łatwością mogę wyprasować nawet trudno dostępne elementy ubrań.

Kształt deski, na jaką się zdecydowałam jest bardzo praktyczny. Dzięki takiej desce z łatwością prasuje się koszule czy ubranka dziecięce. Zakupiona przeze mnie deska nie jest ciężka i z łatwością się rozkłada i składa. Dzięki regulacji wysokości możliwe jest precyzyjne dopasowanie pozycji deski do indywidualnych potrzeb.