You are currently viewing Gdzie kupię poduszkę z własnym nadrukiem?

Gdzie kupię poduszkę z własnym nadrukiem?

Moja kilkuletnia córeczka zażyczyła sobie bardzo oryginalny prezent na urodziny. Mianowicie, chciała ona dostać poduszkę z własnym nadrukiem. Powiedziała mi, jak miałaby taka poduszka wyglądać, a mnie nie pozostało nic innego, jak znaleźć miejsce, gdzie można zamówić takie tekstylia. Miałam nadzieję, że w mojej okolicy będzie znajdował się odpowiedni sklep.

Zamówiłam poduszkę z własnym nadrukiem

poduszka własny nadrukNa szczęście znalazłam takie miejsce bez większego problemu. Była tam dostępna solidna i odpowiednia jeśli chodzi o rozmiar poduszka Własny nadruk, który można było na niej zamówić, mógł zawierać sam tekst lub tekst i własną grafikę. Można było również skorzystać z gotowych szablonów lub samodzielnie zaprojektować wzór nadruku za pomocą specjalnego, prostego w obsłudze programu komputerowego. Sprzedawczyni w tym sklepie zapewniła mnie, że nadruki są odporne na ścieranie i bez obaw można nawet prać poduszkę, która posiada nadruk. Na pewno nie spierze się on, a jego kolory nie stracą na intensywności. Sama poduszka posiada antyalergiczne, miękkie wypełnienie. Jej zewnętrzna część wykonana jest z miękkiego w dotyku materiału z mikrofibry. Jest to gładki i matowy materiał, który bardzo dobrze pasuje do poduszek dekoracyjnych oraz poduszek do spania. Kiedy zapytałam się ile kosztuje taka poduszka z własnym nadrukiem, byłam bardzo pozytywnie zaskoczona jej niską, przystępną ceną.

Cieszę się, że udało mi się tutaj zamówić naprawdę wysokojakościową i ładną poduszkę, która świetnie pasuje jako prezent. Na spersonalizowanie poduszki i wykonanie odpowiedniego nadruku nie musiałam także długo czekać. Zaledwie kilka dni po dostarczeniu wzoru, poduszka była gotowa do odbioru. Najbardziej zadowolona byłam z tego, że prezent spodobał się mojej córce.