You are currently viewing Gdzie nabyć nasiona konopi?

Gdzie nabyć nasiona konopi?

Jeżeli szukamy miejsca, w którym kupimy nasiona marihuany w najbardziej korzystnej cenie, to najlepiej sprawdzić ofertę wybranych sklepów internetowych. Bowiem tam znajdzie się coś dla każdego; zarówno dla amatora, jak i dla konesera. 

Ile kosztują ziarna marihuany?

nasiona konopi cenaDobrej jakości ziarna kupimy wyłącznie w sprawdzonych i cieszących się zaufaniem sklepach internetowych, bowiem tylko one współpracują z renomowanymi dostawcami europejskimi. Oferta sklepów internetowych obejmuje kilkaset odmian marihuany, która rośnie w różnych zakątkach świata. Nasiona są zawsze świeże, co oznacza, że ich ważność jest szacowana na kilka lat, oczywiście pod warunkiem, że będziemy dbali o odpowiednie warunki przechowywania. Bowiem nasiona nie mogą być wyeksponowane na światło słoneczne, ani też nie powinny wchłaniać wilgoci. Koszt najtańszych ziaren wynosi około trzech złotych za sztukę, natomiast najdroższych kilkanaście złotych. Zatem jeżeli zainteresowały nas nasiona konopi cena tego produktu nie jest obciążeniem dla kieszeni. W dodatku, gdy zdecydujemy się na zakup ziaren w pakiecie, możemy obniżyć cenę pojedynczych nasion nawet o kilka złotych. W ofercie znajdziemy też najbardziej znane odmiany konopi, jak: Jack Herrer, Amnesia, Silver, White Widow, czy też Lemon Haze. Zatem znajdzie się coś dla początkujących amatorów ziaren, jak i koneserów, którzy wiedzą, co jest najlepsze. Wszystkie nasiona opatrzone są informacją o danym gatunku, dacie zbioru ziarna, a także dacie ważności. 

Należy mieć na uwadze, że polskie prawodawstwo surowe karze za uprawę konopi, dlatego pamiętajmy, że nasiona tej rośliny sprzedaje się wyłącznie w celach kolekcjonerskich, jednakże znajdują one zastosowanie również w kuchni i szeroko pojętym przemyśle kosmetycznym.