Geowłóknina bardzo nam się przydała

Geowłóknina bardzo nam się przydała

Od jakiegoś czasu jestem zapaloną ogrodniczką. Mąż zrobił mi niespodziankę i na moje czterdzieste urodziny kupił mi działkę rekreacyjną. Już od dawna o niej myślałam. Interesowałam się roślinami. Lubiłam kwiaty a niestety mieszkaliśmy w bloku więc nie mogłam za bardzo poszaleć. Nasz balkon był ozdobiony maksymalnie i już nie było miejsca na nic więcej. 

Zakupiłam geowłókninę do drenażu

geowłókniny do drenażuKiedy mieliśmy już działkę i pierwszy raz na nią pojechałam od razu zaczęłam się zastanawiać gdzie posadzę lub posieję nowe rośliny. Działka była bardzo zadbana wystarczyło jej poświęcić trochę czasu i ogród będzie jeszcze bardziej kolorowy. Pojechaliśmy do sklepu ogrodniczego i zakupiłam geowłókninę. Sprzedawca polecił geowłókniny do drenażu jako najlepszy materiał do zabezpieczenia oczek wodnych. Zdecydowaliśmy się na oczko wodne żeby na działce było jeszcze ładniej. Stwierdzaliśmy, że geowłóknina bardzo nam się przyda więc kupiliśmy określoną ilość. Zakupiłam także trochę ziemi i nowych roślin. Działka znajdowała się niedaleko naszego miejsca zamieszkania więc spędzałam na niej dużo czasu. Geowłókninę do drenażu w łatwy sposób rozłożyliśmy. Można było ją spokojnie docinać. Praca z nią była prosta i szybka. Spełniała swoją funkcję bardzo dobrze więc byłam z niej bardzo zadowolona. Geowłóknina nie kosztowała dużo a dzięki niej mieliśmy pewność, że wszystko będzie odpowiednio zabezpieczone.

Geowłóknina zapewnia długie działanie. Jest bardzo wytrzymała na warunki atmosferyczne. Nic się z nią nie dzieje pod wpływem niskich temperatur. Jest bardzo przydatna przy budowie oczek wodnych, wałów budowie wałów i zbiorników wodnych. Można ją także wykorzystywać przy budowie dróg i podjazdów. Cieszyliśmy się, że sprzedawca polecił nam ten materiał. Nasze oczko wodne pięknie się prezentuje.