You are currently viewing Ile kosztują rowery turystyczne?

Ile kosztują rowery turystyczne?

Jeżeli lubimy spędzać na siodełku długie godziny lub lubujemy się w wyprawach rowerowych, czas zastanowić się nad zakupem odpowiedniego jednośladu. Pamiętajmy, że przeznaczonym do eskapad rowerowych, tych dłuższych i krótszych, jest rower turystyczny. 

Rower turystyczny dla dorosłych od Krossa 

rowery turystyczne kross dla dorosłychTo, co wyróżnia rower trekkingowy od innych rowerów, to przede wszystkim konstrukcja oraz wyposażenie. W przypadku rowerów turystycznych, muszą mieć one bardzo solidną wytrzymałą ramę, która będzie w stanie wytrzymać nie tylko nasz ciężar, ale również ciężar naszego bagażu. A jeśli już o nim mowa to najlepiej spakować go do specjalnych sakw podróżnych, które umieszcza się po obu stronach bagażnika. Bardzo ważnym elementem roweru turystycznego jest oczywiście oświetlenie, ponieważ po zmroku, a także w trudnych warunkach pogodowych jest ono niezwykle istotne. Dlatego rowery turystyczne Kross dla dorosłych są wyposażone w tylną i przednią lampę. To lampy ledowe, emitujące znacznie dłuższy i mocniejszy promień światła. Warto też dodać kilka słów o napędzie, który w rowerach turystycznych Krossa jest bardzo ważny. W zależności od modelu mamy do wyboru przerzutki różnego rodzaju, jednakże od najbardziej znanego, japońskiego producenta, który słynie z jakości swojego osprzętu. Koszt roweru turystycznego dobrej jakości to na pewno nie mniej niż dwa tysiące złotych, tym bardziej jeśli chcemy mieć pełne wyposażenie. Jednak nie jest to wygórowana cena, biorąc pod uwagę wszystkie ich zalety. 

Firma Kross jest polska, dlatego też jej jednoślady zawsze będą tańsze od rowerów zagranicznych. Jednak wcale nie ustępują im jakością, ani tym bardziej designem. Zatem czemu mielibyśmy przepłacać, skoro mamy możliwość nabycia solidnego jednośladu turystycznego w atrakcyjnej cenie?