You are currently viewing Ile kosztuje Firefly 2?

Ile kosztuje Firefly 2?

Jeżeli chcemy zakupić waporyzator, to trzeba wiedzieć, że mamy dwa ich rodzaje: stacjonarne oraz przenośne. Jednak warto zaznaczyć, ze dużo większą popularnością cieszą się wersje przenośne, gdyż są dyskretne i kompaktowe.

Przenośne waporyzatory Firefly 2

waporyzator firefly 2Natomiast nie tylko dyskrecja i rozmiary mają znaczenie, bowiem jest to urządzenie, które zapewnią maksymalną swobodę korzystania, albowiem możemy skorzystać z niego w dowolnym miejscu i czasie. Ponadto, dobry vaporizer przenośny, taki jak na przykład Firefly 2, doskonale odparowuje susz, co przeciwdziała stratom w materiale roślinnym. Warto również zaznaczyć, ze ten model dostarcza niewiarygodnie gęstej, esencjonalnej i intensywnej pary, zapewniając przy tym niesamowicie wyrazistego smaku. Jest też wyposażony w funkcję on-demand, która zapewnia parę już po trzech sekundach – jest to unikalne rozwiązanie więc nie spotkamy w urządzeniach innych producentów. Waporyzator Firefly 2 kosztuje aktualnie ponad tysiąc złotych, jednak wielkimi krokami zbliżają się wyprzedaże więc na pewno uda się je „ustrzelić” w jeszcze bardziej korzystnej cenie. Warto też wiedzieć iż szybki czas ogrzewania suszu przekłada się również na jego oszczędność, albowiem jest on podgrzewany tylko podczas inhalacji. W tym modelu istnieje też podgrzewania koncentratów, jak np. olejów CBD oraz wosków konopnych, toteż można powiedzieć, że jest to urządzenie wielofunkcyjne. Jeśli natomiast doszukiwać się wad, to na siłę i może za nie uchodzić np. brak zapasowej baterii.

Vaporizer Firefly 2 to propozycja nie tylko dla koneserów, ale tylko oni będą w stanie, najbardziej miarodajnie, ocenić efektywność jego działania. Bowiem tylko ktoś, kto korzystał z wielu waporyzatorów ma właściwą skalę porównawczą i obiektywny punkt widzenia.