Ile kosztuje olej CBG?

 

Stosowanie produktów konopnych z kannabigerolem (CBG) może nam przynieść wiele korzyści, ponieważ ta substancja czynna wykazuje szerokie spektrum właściwości regulujących funkcje naszego organizmu, jak również ma ona zastosowanie w szeroko rozumianej medycynie naturalnej.

Zakup popularnego olejku CBG

oleje cbgNa początku, zaznaczyć należy iż olej CBG nie zawiera THC,toteż nie wykazuje on właściwości odurzających ani uzależniających. Jest także produktem, który jest ekologiczny, albowiem pozyskuje się go wyłacznie z tych upraw, gdzie konopie hodowane są bez chemicznych oprysków, sztucznych nawozów i GMO Dzięki temu, mamy do czynienia z bezpiecznym produktem o najwyższej jakości, który może być podawany dzieciom, jak i osobom w wieku senioralnym. Oleje CBG występują najczęściej w stężeniu od pięciu do trzydziestu procent, a ich ceny wahają się w przedziale od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Dodać też trzeba, że w sklepach online mamy największy ich wybór, jak również najbardziej rozsądne ceny,toteż nie ma się czemu dziwić, że amatorzy produktów konopnych, robią zakupy głównie w sieci. Gdy chodzi natomiast o dostępność olejków CBG,to są sklepy, które mają pełną ich ofertę, jak również te, które dysponują wąskim asortymentem. Zatem, by znaleźć najlepszą ofertę, czasem trzeba stracić nieco czasu na poszukiwaniach, ale gdy już znajdziemy sklep, który nam odpowiada,to na pewno zostaniemy z nim na dłużej.

Trzeba wiedzieć, że olejki CBG należą do jednych z najbardziej popularnych wyrobów konopnych więc ich ceny są nieco wyższe od wyrobów, które zawierają tylko kannabidiol (CBD). Natomiast, dużo lepszym rozwiązaniem jest zakup olejku, zawierającego pełne spektrum fitokannabinoidów, aniżeli takiego, który zawiera tylko jeden z nich.