Ile wynosi prowizja biura nieruchomości?

 

Obecnie na rynku nieruchomości panuje ogromne zainteresowanie wynajmem mieszkań, co widać po szybkości, z jaką znikają nowe oferty. Najbardziej są pożądane mieszkania dwupokojowe o powierzchni do czterdziestu kilku metrów kwadratowych.

Ile kosztuje pośrednictwo biura nieruchomości?

biuro nieruchomości warszawaJeżeli poszukujemy mieszkania czy domu na wynajem, to możemy to zrobić na dwa sposoby. Samodzielnie szukać w internecie na dedykowanych portalach lub też skorzystać z usług biur nieruchomości. Na pewno najtaniej będzie znaleźć samodzielnie mieszkanie i to od prywatnego właściciela, jednakże takich ogłoszeń jest stosunkowo niewiele. Znacznie większy wybór mają biura nieruchomości w Warszawie, które często współpracują nawet z kilkudziesięcioma właścicielami lokali. Dzięki temu posiadają szeroko rozbudowaną bazę, w której znajdzie się oferta dla singla, pary, małżeństwa czy studentów. To z pewnością najszybszy sposób na znalezienie wymarzonego mieszkania. Szczególnie, że w razie nie znalezienia interesującej nieruchomości, pracownicy biura zapisują dane kontaktowe do klienta i kontaktują się z nim, kiedy pojawi się ciekawa oferta, spełniająca ich wymagania. To bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ nie traci się czasu na przeszukiwanie i ciągłe odświeżanie dziesiątek stron intenrtowych, tylko idzie do biura i mówi czego szuka. Po kilku chwilach, pracownik przedstawia nam najlepszą dla nas ofertę, z uwzględnieniem naszych potrzeb. Jednakże trzeba mieć na uwadze, że biura nieruchomości pobierają za swoją pracę prowizję.

Obecnie na rynku działa nawet kilkaset biur nieruchomości, które posiadają od kilkudziesięciu do nawet kilkuset ofert najmu, sprzedaży czy zakupu. Niemalże w każdym biurze znajdziemy mieszkania, domy, lokale użytkowe, a nawet garaże, o dowolnym metrażu.

Więcej znajdziesz na www.ad-rem.com.pl