You are currently viewing Jaką sztuczną trawę wybrać?

Jaką sztuczną trawę wybrać?

Wiele osób poszukuje czegoś, co będzie dobrze się prezentowało i jednoczenie będzie bardzo wygodne w użytkowaniu. Domatorzy z pewnością skupia się na swoich ogródkach i balkonach. To właśnie tam spędzają wiele czasu i tym samym poszukują produktów przeznaczonych do tych miejsc. Coraz większą popularnością niewątpliwie cieszy się sztuczna trawa.

Wiele rodzajów sztucznej trawy

wyjątkowa wykładzina - trawaNie jest już ona wykorzystywana tylko w obiektach publicznych, takich jak np. boiska. Z powodzeniem zostaje wykorzystana przez osoby prywatne, które dekorują ja swoje ogrody, balkony lub tarasy. Dzisiejsza sztuczna trawa w dotyku praktycznie niczym nie różni się od tej prawdziwej. Dzięki temu nawet nie mając działki można rozłożyć się na balkonie, a stopy otulone będą w źdźbła trawy, które do złudzenia przypominają te prawdziwe. Jeśli więc poszukiwana jest taka wyjątkowa wykładzina – trawa może okazać się być strzałem w dziesiątkę. W sklepach stacjonarnych i internetowych można spotkać jej wiele rodzajów. Różni się ona sposobem kładzenia. Może być kupowana na metry – wówczas jest rozwijana na dan podłożu. Niekiedy dostępne są także prostokątne plastry, które układa się na danej powierzchni. Trawa cechuje się także różnymi długościami źdźbeł. Wysokość zazwyczaj waha się w granicach od 15 do aż 45 mm. Bardzo istotny jest także wybór miękkości trawy. Może ona imitować leśną polane, lub być tak trawnik na boisku do gry w piłkę nożną. 

Na dzisiejszym rynku można spotkać wiele rodzajów traw, które do złudzenia przypominają tą prawdziwą. Są jednak wykonane ze sztucznych materiałów. Sztuczna trawa świetnie sprawdza się zarówno na trawnikach w przydomowych ogródkach, jak i również na balkonach i tarasach. Dzięki dużemu wyborowi można wybrać dokładnie taki produkt, jaki sprosta wszystkim wymaganiom klienta.