Joint – nowoczesne terapie naturalne

Coraz częściej słyszymy o niekonwencjonalnych terapiach, dających nadzieję wielu osobom na poprawę stanu zdrowia. Głownie interesują się nimi osoby przewlekle chore, długie lata zmagające się z ogromnym bólem i cierpieniem. Wiele z tych terapii nadal budzi wiele niepokoju i przez wiele osób jest nie akceptowana. Tymczasem pomagają w powrocie do zdrowia i poprawie jakości życia.

Lecznicze substancje w zrolowanych skrętach

dobre pre rollsChoroba przynosząca ból i cierpienie motywuje ludzi do podejmowania różnych działań. Starają się sami szukać sposobu na poprawę samopoczucia. Często w swych poszukiwaniach sięgają po niekonwencjonalne metody terapeutyczne. W ostatnim czasie takim objawieniem stało się dobre pre rolls. Jestto nic innego tylko zrolowany skręt zawierający kwiaty CBD, czyli substancję terapeutyczną nie powodującą uzależnienia, zamiast odmian konopi o wysokim THC czyli substancji psychoaktywnej. Metoda ta była wykorzystywana już przez Chińczyków wieki temu w leczeniu reumatyzmu, zaników pamięci czy też malarii. Swą popularność zawdzięcza łatwej metodzie przyjmowania, po prostu jest w formie papierosa i palimy ją. Dzięki temu bardzo szybko następuje działanie terapeutyczne. Łagodzi objawy bólowe, minimalizuje problemy neurologiczne, pomaga w padaczce i leczeniu bezsenności. Bardzo chwalą i polecają go osoby zmagające się z chorobą nowotworową. Nawet osoby zmagające się nałogiem palenia twierdzą, że pomaga w pozbyciu się go.

Kupując pre rolls musimy zwrócić uwagę na jego pochodzenie i jakość. Kwiat używany do skręta powinien posiadać certyfikat potwierdzający jego jakość oraz wpis na listę UE. Susz powinien być badany w renomowanych laboratoriach. Bardzo duże znaczenia ma tutaj odpowiednia metoda uprawy, czyli dobre warunki bez użycia pestycydów czy herbicydów.