Kalendarz plakatowy idealnie wygląda w naszej kuchni

Kalendarz plakatowy idealnie wygląda w naszej kuchni

Postanowiłam jechać z mężem na zakupy. Przeprowadzaliśmy się do nowego mieszkania więc brakowało nam jeszcze kilku rzeczy. Nasze mieszkanie było nowe i sami wszystko urządzaliśmy. Kupowaliśmy ładne, eleganckie meble, które były w jasnych kolorach. Zależało nam na przytulnym wnętrzu, w którym będziemy się dobrze czuć. 

Dostałam ładny kalendarz w prezencie

kalendarz plakatowy wrocławWszystkie dodatki wybieramy spokojnie i rozważnie żeby wszystko do siebie pasowało. Mamy ograniczony budżet i nie możemy kupować rzeczy bez zastanowienia się. Zależy nam żeby wszystko było eleganckie. Kiedy już wprowadziliśmy się do nowego mieszkania postanowiliśmy zorganizować parapetówkę dla naszych znajomych. Każdemu nasze mieszkanie się podobało. Sporo rzeczy remontowaliśmy osobiście wiec to sporo czasu nas kosztowało ale efekt końcowy jest idealny. Dostaliśmy sporo prezentów, które nam się przydadzą w naszym nowym mieszkaniu. Dostaliśmy szklanki, talerze, drewniane porządne deski do krojenia a także piękny plakatowy kalendarz. Kalendarz plakatowy Wrocław został wykonany przez moją przyjaciółkę z pracy. Ona zajmuje się wykonywaniem tych kalendarzy dodatkowo. Sprzedaje je bo prowadzi sklep internetowy. Ma wiele zamówień ale ze wszystkim daje sobie radę. Widziałam już kilkanaście jej prac i musze przyznać, że ten który dla nas przygotowała najbardziej mi się podoba. Kalendarz plakatowy jest bardzo czytelny i pięknie pasuje do naszej kuchni.

Postanowiliśmy go sobie oprawić w ramę ale z możliwością pisania bezpośrednio na kalendarzu. Jestem dobrze zorganizowana ale wiele rzeczy sobie zapisuję żeby o niczym nie zapomnieć. Kalendarz to idealny prezent dla mnie. Przygotowany ręcznie i idealnie do nas dopasowany to strzał w dziesiątkę. Jestem bardzo wdzięczna naszym znajomym za prezenty i za spędzenie wspólnie czasu w trakcie super imprezki.