You are currently viewing Kitesurfing – korzystanie z polecanych szkół

Kitesurfing – korzystanie z polecanych szkół

Kiedy wyjechałam z domu na studia, to bałam się, że długo będę sama. Wynajmowałam mieszkanie w pojedynkę i byłam raczej osobą, której trudno zawierać nowe przyjaźnie. Ale na studiach natrafiłam na dziewczynę, która miała bardzo podobne zainteresowania co ja i szybko zaczęłyśmy się dogadywać. Zamieszkałyśmy razem i szukałyśmy fajnych okazji do wspólnego rozwijania się.

Zapisanie się do polecanej szkoły nauki kitesurfingu

polecana szkoła kitesurfinguNawzajem się motywowałyśmy do nauki nowych rzeczy. W trakcie zimy ona przekonała mnie, bym nauczyła się jeździć na łyżwach. W okolicach wiosny ja ją przekonałam do tego, by zainteresowała się wspinaczką skałkową. I w ten sposób szukałyśmy właśnie kolejnych wyzwań. Lubiłyśmy aktywność, więc nic dziwnego, że chciałyśmy dalej się rozwijać fizycznie i sportowo. Jednak nie miałyśmy zbyt dużego doświadczenia z aktywnościami związanymi z wodą, a chciałyśmy to szybko zmienić. W końcu ona usłyszała, że całkiem niedaleko od nas jest polecana szkoła kitesurfingu. Jej znajoma się w niej uczyła i mówi, że teraz to jej ulubiony sport i gdy tylko znajduje się nad wodą i ma taką możliwość to korzysta z nabytych w tej szkole umiejętności. Trochę się zastanawiałam, bo nie byłam pewna, czy dobrze jest zacząć przygodę z wodnymi sportami akurat od kitesurfingu, ale za namową przyjaciółki w końcu się na to zdecydowałam i obie zapisałyśmy się na lekcje do tej szkoły.

Jakież było moje zdziwienie, że tak szybko odnalazłyśmy się obie w tym środowisku. Nigdy bym nie powiedziała, że coś takiego jak kitesurfing pochłonie mnie do tego stopnia. Jednak trzeba przyznać, że duża w tym zasługa fenomenalnych nauczycieli, bez których nie byłoby mowy o korzystaniu z uroków tej cudownej aktywności. No nic – czekamy teraz tylko na wiatr i fale.