Klasyczne masaże kokosowe w Krakowie

Kilka miesięcy temu razem z moją przyjaciółką postanowiłyśmy spędzić miły wieczór. Zaplanowałyśmy wiele atrakcji, które miały nam pomóc się odprężyć i zrelaksować. Do naszego pakietu, postanowiłam dobrać również jeszcze jeden zabieg, który miał nam pomóc jeszcze lepiej wypocząć po ciężkich tygodniach pracy.

Salony masażu kokosowego w Krakowie

masaż kokosowy KrakówW Internecie przeszukałam kilka stron, które miały bardzo ciekawe oferty. Jeżeli chodzi o dobry masaż kokosowy Kraków wiele nam oferował. W mieście istniało wiele profesjonalnych salonów i gabinetów, które oferowały ten rodzaj masażu. Po jakimś czasie wybrałam polecany salon masażu na Starym Mieście i w oczekiwaniu na wizytę, pochwaliłam się zakupem przyjaciółce. Moja znajoma bardzo ucieszyła się na wieść, że obie będziemy mogły zrelaksować się w ten sposób. W umówionym terminie pojawiłyśmy się w salonie. Od wejścia, powitały nas uśmiechy i miłe przywitanie w recepcji. Usiadłyśmy w wygodnych fotelach i napiłyśmy się ciepłej i niezwykle smacznej herbaty. Po jakimś czasie poproszono nas o przygotowanie się do masażu w osobnych pokojach i po kilku minutach obie już leżałyśmy na bardzo komfortowych łóżkach. W tle leciała delikatna i niezwykle odprężająca muzykakojąc wszelkie zmysły. Dwójka masażystów zajęła się naszymi ciałami bardzo profesjonalnie. Masaż ciepłym olejem kokosowym trwał ponad godzinę, a ja czułam się wspaniale. Moja przyjaciółka również była bardzo zadowolona z tej niezwykle relaksującej godziny. Podczas masażu czułyśmy niezwykle piękny zapach oleju kokosowego, który czule łagodził nasz zmysł węchu. Po całym zabiegu niespiesznie przebrałyśmy się w nasze ubrania, a już kilka minut po zabiegu, obie zauważyłyśmy, że nasza skóra jest o wiele bardziej sprężysta i zdecydowanie lepiej nawilżona. Okazało się, że ten zabieg był świetnym sposobem nato, aby spędzić wolny czas z przyjaciółką, a przy okazji poprawić wygląd i kondycję skóry ciała.

Codzienny stres oraz obowiązki sprawiają, że relaks oraz odpoczynek jest bardzo ważny. Dzięki temu, że znalazłam wyjątkowy salon z zabiegami upiększającymi, wraz z moją przyjaciółką mogłam spędzić miło czas, a przy okazji zaznać trochę relaksu oraz wypoczynku.