Kotwa rozporowa do montażu antresoli

Na magazynie ostatnio dużo się działo. Szef zarządził małe przemeblowanie, mieliśmy dostać nowe wózki widłowe, a także magazyn miał mieć dobudowane ,,piętro”. Byłato tak zwana antresola magazynowa, czyli metalowa konstrukcja idąca wzdłuż ściany, dzięki której powierzchnia magazynowa znacząco się zwiększy.

Mocna kotwa rozporowa ze stali

kotwy rozporowe do betonuŻeby jednak dało się zrobić taką antresolęto potrzebne były odpowiednie narzędzia i produkty na zamówienie. Szef kupił metalowe kraty, schody, balustrady. Wszystko miało być jak najwyższej jakości, tak by było trwałe i stabilne. Ważne było przede wszystkim mocowanie antresoli. Potrzebne były nam kotwy rozporowe do betonu. Kotwa wchodzi w beton bez problemu i solidnie przytrzyma każdą konstrukcję. Dobiera się je właśnie pod kątem obciążenia, czy jest duże czy małe, no i wielkości całości. My zamówiliśmy najlepsze kotwy od znakomitego producenta. Dzięki temu zyskaliśmy gwarancję, że antresola będzie dobrze przymocowana do podłoża. Majstrzy zabrali się do pracy od razu jak dostali kotwy i elementy antresoli. Praca szła im szybko i sprawnie, widać było że znają się na rzeczy, a także że nie mają problemu ze sprzętem i akcesoriami. Kotwy były sprzedawane w zestawach po dziesięć sztuk, ale my potrzebowaliśmy ich więcej. Podstawa antresoli, która będzie podtrzymywać nie tylko podesty metalowe, ale przede wszystkim dużą ilośćtowaru musiała być wykonana ze stali nierdzewnej. Tylko dobrej jakości kotwy rozporowe nadawały się do ich przymocowania.

Montaż antresoli magazynowej zakończył się pełnym powodzeniem i już następnego dnia mogliśmy ładowaćtowar na górę. Tam lądowały te mniejsze i lżejsze rzeczy, które można łatwo przenosić, a te ciężkie zostały na dole. Sama antresola jest bardzo stabilna dzięki specjalnym kotwom, nikt nie boi się z niej korzystać.