Krzesło do pomieszczenia

Krzesło do pomieszczenia

Jestem pracownikiem oraz współwłaścicielką przedszkola dla małych dzieci w bardzo dużym polskich mieście. Przedszkoli tutaj jest sporo i tym samym duża konkurencja w branży. Dlatego też bardzo staramy się wyróżniać na rynku, tak aby przyciągnąć klientów. Zaplanowaliśmy duży remont przestrzeni jadalnianej w naszej placówce. Był to fantastyczny moment, aby zrobić coś wyjątkowego, co będzie naszą reklamą i przyciągnie dużo klientów do naszego przedszkola. Pomyślałam, o doborze bardzo finezyjnych i bajkowych krzeseł do jadalni dla dzieci.

Krzesła w kolorach tęczy do pomieszczenia jadalnego

krzesła kolorowe do jadalniMój pomysł wydawał się być znakomity. Takie urządzone bajkowe wnętrza zawsze są bardzo atrakcyjne i bajkowe dla dzieci. Tylko gdzie zamówić takie krzesła kolorowe do jadalni, które będzie pasować do urządzonego przez nas nowego wnętrza przestrzeni jadalnianej przedszkola. Jadalnia były u nas połączona z kuchnią dlatego też, postanowiłam i tak wprowadzić kilka kolorowych elementów. Zamówiliśmy kolorowe blaty do szafek. A wracając do sedna sprawy, czyli do naszych krzeseł. Poszukiwała bardzo długo wykonawcy, który zdecydowałby się na stworzenie dla mnie ogromnego kompletu kolorowych krzeseł na zamówienie. Nie było to łatwe, ponieważ pomył zakładał, iż każde krzesło będzie w innym kolorze, o innej strukturze, czy w całkowicie innych stylu. Czy nie mogła to być produkcja taśmowa krzeseł, tylko każda o odmienny kolorze wykonane osobno. W końcu udało mi się znaleźć fachowca, który przyjął nasze zlecenie na krzesła.

Oczywiście zamówiliśmy do nich specjalny stół z każdą nogą w innym kolorze. Efekt końcowy był wspaniały i taki jak zakładałam na początku – bajkowy. Wnętrze poprzez kolorowe krzesła miało zachęcać dzieci do zjedzenie całego serwowanego przez nas posiłku.