You are currently viewing Kupno domu w Tczewie

Kupno domu w Tczewie

Po paru latach mieszkania u teściów postanowiliśmy z małżonką wyprowadzić się na swoje. Otrzymaliśmy w banku kredyt, który mieliśmy przeznaczyć na zakup domu. Jesteśmy bardzo zżyci z rodziną, więc w grę wchodził Tczew. To właśnie w tym mieście żyją nasi najbliżsi. Szukanie domu nie było łatwe. Dlatego też byliśmy niezwykle uradowani, gdy zauważyliśmy ogłoszenie sprzedaży pięknego domu właśnie w tym mieście.

Zakup pięknej posiadłości w Tczewie

dom na sprzedaż tczewKilka lat mieszkania u teściów pomogło mi z żoną uzbierać nieco oszczędności. Te oszczędności z kolei mieliśmy w zamiarze przeznaczyć na wkład własny, na poczet kredytu mieszkaniowego. Chcieliśmy wreszcie posiadać własną nieruchomość, w którą będziemy mogli z radością inwestować. Kiedy już otrzymaliśmy kredyt, stwierdziłem, że jest to dobry moment, by znaleźć nasz dom marzeń. W grę wchodził tylko jego zakup, ponieważ nie mieliśmy wystarczająco dużo gotówki, aby wybudować go od zera. Początkowo byliśmy nieco przerażeni, ponieważ w mieście, w którym szukaliśmy domu, nie było dużego wyboru. W końcu jednak pojawiło się ogłoszenie, które na nowo dało nam wiarę w sukces. Nie mogliśmy uwierzyć własnym oczom oglądając ten dom na sprzedaż Tczew nie jest dużym miastem, dlatego też niemal każde pojawiające się ogłoszenie traktowaliśmy jako potencjalną opcję zakupu. Ten konkretny dom wpadł nam jednak w oko. Był położony na dużej działce, i był po prostu piękny.

Kiedy tylko wróciliśmy z oględzin domu wystawionego na sprzedaż, byliśmy z żoną bardzo szczęśliwi. Czuliśmy, że jest to nieruchomość, w której z chęcią byśmy zamieszkali. I tak też się stało. Stosunkowo szybko załatwiliśmy wszystkie sprawy urzędowe i już po miesiącu mogliśmy przeprowadzać się do pięknego, tczewskiego domu. Wiedzieliśmy, że tym samym rozpoczynamy nowy etap w życiu.