Kupno flanelowej koszuli

Od dłuższego czasu pracuję w banku. Muszę być w związku z tym zawsze elegancko ubrana. Wymogiem są u nas koszule z kołnierzykiem. Zbliżało się lato i w banku było coraz cieplej. Niestety, nie mieliśmy klimatyzacji, dlatego musiałam się ubierać w taki sposób, aby pod koniec dnia na mojej bluzce nie pokazywały się nieestetyczne plamy potu.

Potrzebowałam przewiewnej flanelowej koszuli

koszule flanelowe do pracyOd mojej przyjaciółki dowiedziałam się, że najlepiej jest kupić koszule flanelowe. Taki materiał jest przewiewny i zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. Dzięki temu nawet po całym dniu pracy w zamkniętym pomieszczeniu, koszula nie nasiąka potem. Dajeto nie tylko dobry efekt wizualny, ale także zapewnia komfort. Udałam się więc do sklepu w galerii handlowej, gdzie miałam nadzieję, znaleźć dla siebie odpowiednie ubranie. Udało mi sięto bez problemu. Już w pierwszym sklepie, w którym poprosiłam sprzedawczynię o koszule flanelowe do pracy, znalazłam takie koszule, które z pewnością spełniają wymogi dress codu u mnie w banku. Wybrałam do siebie jasną koszulkę w drobną kratkę. Była ona zapinana na małe, ale wygodne guziki i świetnie układała się na ciele. Najważniejsze było dla mnieto, że była na tyle długa, że mogłam ją swobodnie wciągnąć w spodnie lub w spódnicę. Od razu zdecydowałam się ją zakupić, ponieważ była bardzo tania i zostały już ostatnie sztuki w moim rozmiarze.

Muszę przyznać, żeto był prawdziwy strzał w dziesiątkę. Chodzę w tej koszuli do pracy od dłuższego czasu i zauważyłam, że o wiele mniej się teraz pocę. Nie jest ona obcisła, dlatego nie czuję się ściśnięta w piersiach czy na brzuchu. To bardzo ważne, szczególnie dla osób, które w swojej pracy siedzą po osiem lub dziesięć godzin w ciągu dnia. Dokupiłam sobie jeszcze więcej takich ubrań.