Kupno legowiska dla jamnika

Niedawno adoptowałam jamnika od pewnej pani. Od razu polubiłam się z moim czworonożnym przyjacielem. Przyznam szczerze, że dopiero teraz kompletowałam wyprawkę dla psa. Wcześniej nie wiedziałam, co faktycznie będzie mi potrzebne, a nie chciałam nakupować zbędnych gadżetów i akcesoriów. Teraz już wiedziałam, że przyda mi się przede wszystkim legowisko dla pieska.

Mój jamnik dostał nowe legowisko

legowisko dla jamnikaUdałam się więc do sklepu zoologicznego, gdzie dotychczas robiłam zakupy i poprosiłam o solidne i odpowiednie legowisko dla jamnika. Sprzedawczyni doradziła mi kupno miękkiego i niskiego legowiska, które było aktualnie dostępne w bardzo niskiej, przystępnej cenie. Dowiedziałam się od niej, że jestto idealne legowisko dla psa tej rasy, ponieważ jamnik nie będzie miał problemów z wskoczeniem na tak niskie legowisko. Dodatkowo jest ono bardzo miękkie i wygodne. Świetnie izoluje od zimna, dlatego można go bez problemu położyć nawet na płytkach. Pieskowi na pewno nie będzie zimno. Od spodu, na zewnętrznej stronie posiada ono specjalne zabezpieczenie przed samoistnym przesuwaniem się. To było wygodne i praktyczne rozwiązanie. W środku wypełnione jest ono miękką gąbką, natomiast z zewnątrz pokryte jest wytrzymałym i trwałym materiałem. Pies z pewnością go nie przegryzie i nie zniszczy w ten sposób swojego miejsca do spania i leżenia.

Zdecydowałam się zakupić polecane przez nią legowisko i od razu po przyjściu do mieszkania położyłam je w miejscu, gdzie mój czworonożny przyjaciel zazwyczaj lubił przesiadywać. Bardzo szybko przekonał się on do zakupionego przeze mnie legowiska i chętnie na nim siedział. Dla mnie najważniejsze okazało sięto, że legowisko można było bez problemu wyprać, a psia sierść nie „przyklejała” się do materiału, z którego zostało wykonane.