Kupno przyprawy do gyrosa

Jutro zapraszam swoje koleżanki na obiad. Chciałam je ugościć swoim popisowym daniem. Mianowicie przygotuję gyrosa, którego bardzo uwielbiam. Jestto moje popisowe danie, które nauczyła mnie robić mama. Mam już przygotowane wszystkie produkty, ale zauważyłam, że brakuje mi przyprawy do gyrosa. Trochę się wystraszyłam i musiałam szybko ją skądś wziąć, więc wybrałam się do sklepu.

Znalezienie niedrogiej przyprawy

niedroga przyprawa gyrosPoszłam do osiedlowego sklepu, ale tam niestety nie mieli takiej przyprawy. Zmartwiło mnieto, ponieważ nie wiedziałam, gdzie mam jej teraz szukać. Zadzwoniłam więc do mamy, aby podpytać się, gdzie ona ją zakupuje. Okazało się, że muszę pojechać do centrum. Tam podobno jest o wiele tańsza. Szybko wsiadłam w samochód i pojechałam do sklepu. Tam okazało się, że faktycznie mogę znaleźć tańszą przyprawę, co bardzo mnie ucieszyło.Ta niedroga przyprawa gyros jest mi bardzo potrzebna. Bez niej moja potrawa nie smakowałaby dobrze. Zakupiłam trzy opakowania na zapas. Okazało się nawet, że jestto inna przyprawa, niż w moim sklepie. Wróciłam do domu i zaczęłam przygotowywać gyrosa. Najważniejsze w przygotowaniu tej potrawy, jest dodanie odpowiedniej ilości przyprawy. Ja robięto na zasadzie takiej, że posypuję kurczaka i odstawiam go na pół godziny. W takim przypadku przyprawa lepiej przenika w głąb mięsa. Następnie usmażyłam je na patelni, włożyłam do naleśnika i dodałam warzyw. Myślę, że będzie on smakował moim koleżankom.

Koleżanki przyszły do mnie na obiad i od wejścia poczuły zapach gyrosa. Nałożyłam każdej jedną porcję. Spróbowały i od razu poprosiły o przepis. Ucieszyłam się, ponieważ zależało mi na tym, aby je dobrze ugościć. Powiedziałam im, że najważniejszym punktem tej potrawy jest oczywiście przyprawa do gyrosa. Muszę podziękować swojej mamie, za podpowiedź odnośnie sklepu, w którym mogłam ją zakupić, by zrobić danie.