Lavazza Pienaroma – kawa o delikatnym smaku

Lavazza Pienaroma – kawa o delikatnym smaku

Istnieje wiele mieszanek kaw, które między sobą mogą się różnić wieloma aspektami. Największe różnice można odczuć w smaku oraz aromacie, a także w poziomie kofeiny. Warto poznać różne odmiany kawy, aby móc znaleźć tą, która najbardziej nam odpowiada. Jeżeli pijemy takiej kawy dosyć sporo, warto wybierać taką, która zawiera nieco mniej kofeiny.

Delikatna kawa Lavazza Pienaroma

delikatna lavazza pienaromaCzasami możemy mieć ochotę na kawę nie tylko rano czy wczesnym popołudniem, ale również nieco później. Jednak ze względu na dużą zawartość kofeiny w większości mieszanek warto nie pijać takiego napoju zbyt późno, aby nie mieć problemów z zasypianiem. Jednak jest rozwiązanie, które z pewnością ucieszy niejednego kawosza – delikatna lavazza pienaroma zawiera nieco mniej kofeiny, dzięki czemu można ją pić niezależnie od pory dnia. Jej smak jednak w niczym nie ustępuje najlepszym mieszankom, dzięki czemu picie jej dostarczy nam wielu wspaniałych wrażeń. Jest to stuprocentowa arabica, która dawniej podawana była wyłącznie w modnych restauracjach. Najbardziej ceni się ją za delikatny smak oraz bardzo wytworny aromat. Jej smak może się delikatnie kojarzyć z czekoladą, a aromat przywodzi na myśl kwiaty. To niezwykłe zestawienie sprawia, że taki napój jest niepowtarzalny. Na szczęście obecnie mamy do niego dostęp – wystarczy sobie kupić ziarna takiej kawy, aby móc parzyć wspaniały napar w swoim domu każdego dnia oraz o dowolnej porze.

Nawet najbardziej wybredni kawosze powinni docenić niezwykły aromat kawy Lavazza Pienaroma. Taki napój ma bardzo ciekawy smak. Warto pamiętać o tym, że kawa ta nie zawiera zbyt dużo kofeiny, dzięki czemu można ją pić częściej niż inne mieszanki. Z pewnością ucieszy to osoby, które uwielbiają pić kawę każdego dnia w sporych ilościach.