You are currently viewing Magik z Bydgoszczy i wypadek podczas występu

Magik z Bydgoszczy i wypadek podczas występu

Ostatnio byłam świadkiem strasznego wydarzenia, a wszystko rozegrało się na scenie podczas występu magika. Wybrałam się razem z moją koleżanką na taki występ do Bydgoszczy. Nie byłam tym zachwycona, bo takie sztuczki zwykle mnie nie bawią, jednak koleżanka mnie wyciągnęła. Powiedziała, ze zastanawia się, czy atrakcje weselne z udziałem magika byłyby dobrym pomysłem nawesele.

Czy magik przeżyje występ?

Magik-bydgoszczJa jejto odradzałam, bo magik na weseluto przegięcie, ale czego się nie robi dla znajomych. Kupiłyśmy bilety i udałyśmy się na salę. Nie była do końca zapełniona, ale przyszło sporo osób. Na początku wszystko szło tak jak zwykle, czyli Magik-bydgoszcznas powitał i zapytał się, czy jesteśmy gotowi na porcję magicznych sztuczek. Potem zaczął st

Okazało się, że zamek się zepsuł i nie mógł go otworzyć. Na szczęście asystentka powiedziała, że już się dobrze czuje i pożegnali nas oboje. Wyszłyśmy zdenerwowane, a koleżanka powiedziała, że na weselu na pewno żadnego magika nie zatrudni. Przynajmniej coś dobrego.