Małpy na żyrandolach w hotelu

Pewnego razu, postanowiliśmy wybrać się z rodziną na wakacyjny wyjazd. Pragnęliśmy przeżyć coś innego niż dotychczas. Mieliśmy już dość ciągłego plażowania na hotelowych leżakach wśród turystów. Potrzebowaliśmy czegoś naprawdę wyjątkowego, co zwali nas z nóg.

Wakacje z wyjątkowymi żyrandolami

żyrandole hotelowePrzez dwa tygodnie szukaliśmy z rodzicami ofert, które nas zaciekawią, aż w końcu coś przyciągnęło naszą uwagę. Od razu rezerwowaliśmy pokoje i zaczęliśmy się pakować. Następnego dnia wyruszyliśmy. Gdy dojechaliśmy na miejsce wiedzieliśmy, żeto była dobra decyzja. Hotel znajdował się w dżungli i przez swój wygląd przekazywał dobry nastrój. Weszliśmy do środka i przywitała nas miła obsługa. Nasz wzrok od razu przyciągnęły żyrandole hotelowe, które były naprawdę wyjątkowe, ponieważ były ozdobione owocami, przy których siedziały cudowne, urocze małpki. Nie mogliśmy przestać się na nie patrzeć. Te piękne żyrandole, były chyba najlepszą atrakcja tego hotelu. Bardzo zaciekawiło mnieto skąd oni wzięli taki pomysł. Następnego dnia, gdy się obudziłam, poszłam porozmawiać z właścicielem hotelu i dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy. Poznałam cały plan tworzenia tych lamp, nie sądziłam, żeto wszystko może mieć taką historię. Wzięłam drabinę, żeby móc zobaczyć je z bliska. Z tej perspektywy były jeszcze piękniejsze. Miały piękne, drobne kryształki, przez które szły sznurki, na których wisiały te owoce. Do sufitu były przymocowane na ozdobnych śrubkach. Żeby te zaczepy nie psuły wizualności tych lamp, zamontowano tam listwy ozdobne. Dawały one mnóstwo uroku. Okazało się, że ma każdej lampie wisiały inne kształty kryształków. Przezto każdy żyrandol był wyjątkowy. Zrobiłam im zdjęcie i wstawiłam na media społecznościowe. Od razu dostałam milion pytań, gdzie można takie coś zobaczyć. Bardzo cieszyłam się, że mogę pokazać innym coś tak pięknego. Widziałam, że te małpki kochały siedzieć na tych żyrandolach, więc spędzały tam najwięcej czasu. I wcale się im nie dziwię.Też bym mogła przy nich siedzieć co chwile.

Te wakacje były bardzo udane. Wszyscy mi zazdrościli, że mogłam zobaczyć takie coś. Sama się cieszyłam, że razem z rodzicami wybraliśmy coś innego niż morze, czy góry. Dzięki tej podróży bardzo zainteresowałam się żyrandolami. Chyba sama sobie taki zamontuje w przyszłości we własnym domu.