Mam kupić prezenty dla dzieci koleżanki

U nas jest taka Monika, którą wszyscy bardzo lubimy. Ostatnio dowiedziałam się, że od dawna jej nie ma, ponieważ zaszła w ciążę i urodziła bliźniaki. W firmie postanowili zrobić zrzutkę na prezenty i zostałam wytypowana do ich kupna.

Znalazłam sklep z wyjątkowymi prezentami dla dzieci

prezent dla dziadkaJako jedna z nielicznych w pracy mam dzieci i pewnie dlatego mi przypadłoto zadanie. Ja zawsze w jednym miejscu kupowałam jakiś prezent dla dziadka i tym razem zamierzam też się tam udać. Uzbieraliśmy pokaźną kwotę. Złożyli się prawie wszyscy pracownicy z naszej firmy. Monika ma nas odwiedzić z dzieciaczkami w przyszłym tygodniu. Lepiej jak od razu pojadę po te prezenty, ażebyśmy byli przygotowani nato wszystko. W sklepie jak zwykle było pełno ludzi. Mają tam niskie ceny i chętnie wszyscy kupują tutaj prezenty dla pociech. A jato przy okazji kupię prezent dla dziadka mojej siostry. Ma jutro urodzinyto na pewno taka niespodzianka będzie dla niego bardzo miła. Wybrałam najpierw zabawkę dla niego. Marcel uwielbia pluszaki i dostanie misia. Dla dzieci Moniki musiałam kupić coś w innym dziale. To są maluchy, które niedawno przyszły na świat i jest dla takich niemowlaków oddzielny dział. Wybrałam kilka fajnych rzeczy. Każde dostanie prezent dla dziadka ten sam ale w innych kolor. Jednoto chłopiec a drugieto dziewczynka. Na pewno Monika będzie bardzo zadowolona. Do tego kupiłam jeszcze matę edukacyjną oraz inne bardzo przydatne w tym wieku rzeczy. Jutro wszystko zaniosę do pracy i dam pracownikom kartkę do podpisania.

Monika była bardzo wzruszona naszym gestem i wszystkie prezenty jej się bardzo spodobało. Powiedziała, że postara się jak najszybciej wrócić do pracy, ponieważ bardzo tęskni za nami wszystkimi. Przywiozła dla nas nawet ciasto.