Marketing z użyciem masztów reklamowych

Maszt w powszechnej świadomości kojarzony jest z żeglarstwem. Tymczasem zastosowanie masztów jest bardzo szerokie i spotykane praktycznie we wszystkich sferach życia. Masztyto konstrukcje służące między innymi do celów reklamowych.

Flagi powiewające na wietrzeto częsty obraz, widniejący przy różnego rodzaju firmach i instytucjach. Na tego typu flagach widnieją najczęściej loga, ornamenty bądź nazwy przedsiębiorstw czy organizacji. Maszty stanowią idealny element, umożliwiający ekspozycję flagi niezależnie od warunków pogodowych panujących na dworze.

Wiele firm oferuje maszty o różnych wysokościach i typach konstrukcji. Najpopularniejszym surowcem, wykorzystywanym do produkcji masztów jest aluminium. Maszty aluminiowe są lekkie, łatwe w transporcie (szczególnie ważne w przypadku masztów przenośnych) i odporne na korozje. Nie wymagają praktycznie żadnej konserwacji, a przy ich montażu nie trzeba sporego nakładu pracy. Aluminium długo zachowuje swoją trwałość i można powiedzieć, że starzeje się z wdziękiem.

Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów masztów flagowych. Wśród nich dominują maszty składane i maszty przenośne. Zbudowane są one z jednej lub kilku profili aluminiowych o tych samych średnicach, które połączone są na zasadzie wcisku. Występują w różnych wersjach, na przykład w wersji przeznaczonej do ekspozycji bannerów, wyposażonej w ramię przymocowane do ruchomej głowicy. Maszty przenośne nazywa się inaczej masztami teleskopowymi. Składają się w kilku elementów, które montuje się i demontuje w szybki i łatwy sposób. Części składowe masztu można bez problemu przetransportować w dowolne miejsce. Maszty przenośne mogą posiadać różnego typu podstawy: krzyżakowe, najazdowe bądź płaskie. Doskonale sprawdzają się podczas wszelkiego rodzaju imprez plenerowych, festiwali, targów czy dni otwartych. Przeznaczone są zarówno do ustawienia w plenerze, jak i we wnętrzach budynków. Stanowią nośnik reklamy w każdym miejscu i w każdych warunkach. Masz doda rangi i powagi każdemu wydarzeniu, instytucji czy firmie.

Dodaj komentarz