Moje poszukiwania dobregotoruńskiego fotografa

Wszyscy ludzie mają tendencję do próby uchwycenia chwil ulotnych. Robimy zdjęcia na wakacjach, gdy dzieje się coś szczególnego, podczas ważnych uroczystości. Coraz częściej pojawiają się zdjęcia tzw. z ręki, aleto chyba nieto chodzi. Zdjęcia powinny uchwycić coś ważnego i prawdziwego dla nas.

Które chwile w życiu warto uwieczniać?

dobry fotograftoruńTakie jest ich idea. Dlatego nie robię sobie selfie, nie wstawiam miliona zdjęć na portalach społecznościowych, ale szukam do tego fachowca. Gdy zaplanowałam już datę swojego ślubu i była ona zatwierdzona, na tapet poszedłdobry fotograftoruń. Dałam sobie czas na znalezienie kogoś, kto nie tylko technicznie podejdzie do sprawy, ale uchwyci piękno momentu i ulotność chwili. Dobry fotograf uchwyci emocje, a oto mi własnie chodziło. Wiedziałam, że jeśli fotograf się sprawdzi,to będę go jeszcze potrzebowała przy moim dzidziusiu, jak się urodzi, bo też już znałam termin rozwiązania. Każdy potrafi zrobić portret, uchwycić suknię panny młodej czy zachód słońca, ale tylko dobry fotograf uchwyci łzę wzruszenia u tej samy panny młodej, odbicie aparatu w źrenicy portretowanej osoby czy wzory z ziaren piasku układające się podczas tego zachodu słońca. Fotografowanieto sztuka. Nie wystarczy mieć dobrego smartfona. Trzeba mieć wyczucie, duszę artysty, trzeba być czujnym i gotowym na pierwszy uśmiech niemowlęcia przy sesji zdjęciowej. Zdjęcia, który wychodzą spod ręki artysty nie podobają się tylko tym, którzy na nim są. Zdjęcia dobrego fotografa zachwycają wszystkich, budząc w nich żywe emocje.

W końcu znalazłam, w Toruniu,to czego szukałam i zapytałam o wolny termin. Udało się. Cała resztato kolejne przygotowania do ślubu i rodzicielstwa. Te chwile naprawdę chciałam uwiecznić i udało mi się. Całą resztę chwil chcę tylko przeżyć i pamiętać.