You are currently viewing Musiałam umyć kostkę brukową przed domem

Musiałam umyć kostkę brukową przed domem

Mieszkałam w domku jednorodzinnym na przedmieściach Rzeszowa. Mieszkanie w takim miejscu ma wiele plusów, ale wymaga dużego zaangażowania jeśli chodzi o zajmowanie się terenem wokół domu. Ostatnio zauważyłam, że kostka brukowa na moim tarasie jest dosyć brudna. Chciałam ją wyczyścić domowymi sposobami, ale na niewiele zdały się moje wysiłki.

Zatrudniłam firmę do umycia kostki brukowej

mycie kostki brukowej rzeszówZdecydowałam się zatrudnić w takiej sytuacji firmę, która oferuje profesjonalne mycie kostki brukowej Rzeszów to na szczęście bardzo duże miasto, dlatego bez problemu znalazłam firmę, która oferuje takie usługi. Wybrana przeze mnie firma posiadała niezwykle pozytywne rekomendacje poprzednich klientów. Wiele osób pisało w komentarzach na jej stronie internetowej, że posiadają oni profesjonalny sprzęt czyszczący oraz ekologiczne, skuteczne środki czystości. Dodatkowo mają bardzo szybkie terminy i nie trzeba długo czekać na ich usługę. Pracują każdego dnia tygodnia od godzin porannych do wieczornych, dlatego bez problemu można ustalić ich wizytę w takich godzinach jakie nas interesują. Jeszcze tego samego dnia zadzwoniłam na podany numer telefonu i zadzwoniłam na infolinię. Udało mi się szybko umówić na mycie kostki brukowej na moim tarasie już na następny dzień! O umówionej godzinie ekipa sprzątająca znalazła się pod moim domem. 

Od razu wzięli się do roboty. Widać było, że to prawdziwi profesjonaliści. Działali szybko i sprawnie. Jeszcze zanim skończyli zauważyłam, że faktycznie kostka jest o wiele czystsza niż była. Do mycia użyli oni ekologicznych, delikatnych środków czystości, które w żaden sposób nie uszkodziły kostki mimo tego, że mycia odbywało się pod ciśnieniem. Z bruku zszedł nawet największy brud. Jestem bardzo zadowolona z tej rzetelnej i profesjonalnej firmy.